טיולים ייחודיים להודו ונפאל

No Comments

טיול בהודו ובנפאל – עיירות קסומות וכפרים ציוריים

מלבד ביקורי חובה בערים הגדולות של הודו ונפאל, מלבד שהות הכרחית במקומות כמו מומביי או דלהי, ורנסי או קטמנדו, נהוג לשלב גם ביקור ביישובים קטנים ומיוחדים. כפרי דייגים עם קצב חיים מיוחד, מחוזות חקלאיים שמספקים מזון לאוכלוסייה ענקית ועיירות שונות נותנים נופך אינטימי יותר ומחויב המציאות.
בנפאל כמובן בזמן הטרק נפגשים בכפרים הקסומים שבהימאליה וכך (במידה ולא ממהרים) זוכים להיפגש עם המקומיים ועם הנוסף הכפרי הקסום.

בצפון הודו – במידה ויוצאים קצת מן הכפרים אליהם מגיעים כל הישראלים, ניתן למצוא כפרים מבודדים בהם אפשר לפגוש בצורה ישירה את התושבים ההודיים.

בדרום הודו קל הרבה יותר, מפני שפחות תיירים מגיעים אליה והיא גדולה הרבה יותר. בדרום הודו ישנם עשרות אלפי ישובים ובכולם דברים קסומים ומיוחדים שניתן לראות.

חוויות הודיות קסומות

ביקור באתרים המגוונים, שהות בעיר הלבנה ובמקדשים הארוטיים, ביקור בשווקים השוקקים ובכפרים השלווים, רכיבה על פילים וצפייה בנופים מדהימים הם חוויה מיוחדת, שקל לבצע במסגרת מאורגנת. מסגרת כזאת מתאימה גם לצעירים וגם למבוגרים, גם למשפחות וגם לזוגות.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

אודותינו ואודות הבלוג

אלטלייף קידום אתרים היא חברת שיווק באינטרנט, הממוקדת בהשגת תוצאות מעולות עבור הלקוחות, באמצעות ערוצי מדיה מרכזיים באינטרנט.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום אתרים מקצועיים, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר הבית שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים