עדכון על מסע פרסום בתחום מועדון אירועים

  • 6 באוקטובר 2016
  • PPC
No Comments
מצורפים למייל זה:
  1. דוח חודשי מסכם לקמפיינים
  2. חשבונית מגוגל
השינויים שעשינו בתחילת החודש השפיעו לטובה על הקמפיין, ובניגוד לאופי העונה (באוגוסט מורגשת ירידה אצל כולם בדרך כלל), אצלך דווקא היתה עליה של כמעט 20% בקליקים לעומת החודש הקודם.
עיקר העליה היתה בקמפיין של בת מצווה, וחלק גם בקמפיין של ימי ההולדת. קמפיין בר מצווה ממשיך להיות חלש משני הקמפיינים האחרים.
החודש אני רוצה לשדרג לך את המודעות, לפורמט חדש ומורחב של גוגל שמאפשר להגדיל את הכותרת ואת תוכן המודעה שמתחת לכותרת. יש לנו פי 2 מקום בכותרת, ו-25% יותר בגוף המודעה. זה הרבה מאוד.
אשמח לדעת אם ישנם דברים שתרצה להוסיף או להדגיש במודעות.
מבצעים, אטרקציות וכו’.
זה משפר מאוד את הנוכחות של המודעה בתוצאות. לפעמים אפילו טוב יותר משיפור במיקום (בלי להוציא על זה עוד כסף פר קליק).

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

אודותינו ואודות הבלוג

אלטלייף קידום אתרים היא חברת שיווק באינטרנט, הממוקדת בהשגת תוצאות מעולות עבור הלקוחות, באמצעות ערוצי מדיה מרכזיים באינטרנט.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום אתרים מקצועיים, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר הבית שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים