ניקוי תוצאות מגוגל

ישנן שתי דרכי פעולה
הזולה והמהירה היא פשוט להוציא את התוצאות השליליות מדף ראשון אל דף שני – על ידי הוספת תוצאות חיוביות באתרים שלי וקידום תוצאות אחרות כמו דף הפייסבוק, ודפים של אותה חברה או אותו העסק ב144 בדפי זהב וכו’.

ואז  (אלא אם כן מישהו אחר מחליט במזיד לעשות  ממש קידום לתוצאות השליליות) – כל התוצאות בדף ראשון יהיו חיוביות ואפילו התוצאה הראשונה בדף שני (מקום 11) תהיה חיובית- בשביל אלו שעוברים לדף שני.

אז בשביל לדחוק את התוצאות השליליות למקום 12 ואילך צריך להעלות תוצאות חיוביות למעלה בתוצאות של גוגל. חשוב לציין שהעבודה שאני אבצע – מלבד דחיקת תוצאות שליליות –  תקדם את האתר של החברה או העסק, את דף הפייסבוק שלו וגם תייצר נוכחות מורחבת שלו ברשת האינטרנט. הזמן לסיום העבודה – 3 חודשים. אך תוך חודש כבר סביר שרוב התוצאות יצאו מהדף הראשון.

ניקוי תוצאות שליליות מגוגל עם חברת אלטלייף קידום אתרים

האופציה היותר מורכבת זה הסרה של התוצאות השליליות יחד עם הוספת תוצאות חיוביות. בזה  צריך להעזר במישהו שמתמחה בניקוי תוצאות מגוגל – כמו חברת אלטלייף. התקשרו עכשיו: 0527324540

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים