צמיחה עסקית עם סרטי תדמית – מוגש על ידי סטודיו TVMEDIA המתמחה בהפקת סרטי תדמית

כל בעל עסק משקיע חשיבה רבה ביכולת שלו להגדיל תפוקה עסקית, לקרב אליו עוד לקוחות וליצור עסק משגשג יותר.

בעידן השיווק המודרני ניתן ליצור גירוי מוחשי אצל הלקוחות הפוטנציאליים בכל מקום ובכל שעה באמצעות אמצעי ויזואלי בעל חשיבות רבה למינוף העסקי. נשמע אולי מסובך לעשייה, פרוייקט בלתי מושג – אבל מדובר בסרט תדמית.

ובכן, משמעותו העיקרית של סרט התדמית היא ביכולתו לתת לקהל הלקוחות מגע בלתי אמצעי, מגע ישיר עם העסק או המוצר או השרות או כל דבר אחר לו נועד הסרט. כל דוגמא תבהיר עניין זה היטב, ראו דוגמאות:

אדם המבקש לרכוש לעצמו מכונת כביסה ויתחיל לשוטט באינטרנט ולפתע יתקל בסרט אז בסבירות של כמעט 100 אחוז שהוא ייצפה בסרט. תבינו איזה קידום זה עשה למכירה של מכונת הכביסה לעומת פרוספקט או מידע כתוב של מתחריו. דוגמא נוספת יכולה להיות אפילו כסרט תדמית למשרד עורכי דין: אדם זקוק לשרותיו של משרד עורכי דין, הוא משוטט במחשב ונחשף לסרטון שבו מוצגים אנשי המשרד, עורכי הדין, הפעילויות, הרצינות והיכולות. הרושם שהסרטון השאיר אצל הצופה הנו עצום וקרוב לוודאי שהוא, לכל הפחות, יבדוק את היבטי ההתחברות עם משרד עורכי הדין ממנו הוא התרשם בזמן הצפייה. ברמה הפסיכולוגית הוא כבר היה במשרד, נחשף ומכיר את האנשים שעובדים בו, הוא מרוצה ממה שראה ולכן הוא מפתח סימפטיה של “סומך עליהם” והמכירה הופכת לטבעית וחיונית הרבה יותר.

חשוב לזכור שאנו נמצאים בעידן שבו הזמינות והאריזה היא שם המשחק וזה בדיוק מה שנותן סרט התדמית. בתוך דקות ספורות של צפייה יובן המוצר לטובת הצופה וייצור תחושה של “חייב ועכשיו!”. כמו כן, הסרט זמין בכל רגע. אם ב – 12 בלילה מישהו צופה בסרטון אז סביר שבבוקר הוא יעשה משהו עם המידע שקלט או שיישלח אימייל מיידי כהודעה לבעל העסק או מוכר המוצר. ולגבי האריזה: סרט נעים, שמצולם נכון, עם קריינות ופס קול. מה יותר כיף מאשר לצפות בזה.

בקיצור – סרט תדמית הינו כלי מכירתי רב מעלה שבעידן השיווק והמכירות המודרני עשוי להשפיע ואף לקבוע את הטון להצלחה עסקית. כמובן שאת הסרטים ניתן להעלות מעבר לאתר האינטרנט של החברה המזמינה ולהשתמש בו לטובת: אתרים לשיתוף קבצים, שימוש בתערוכות, פגישות של סוכני מכירות שמסתובבים עם מחשב נייד, הגשה של מכרזים ועוד רעיונות רבים למכביר.

בקיצור – זה הזמן להתקדם אל שיווק ההווה וכמובן העתיד באמצעות הפקה של סרט תדמית חכם, מקצועי ונכון!

בהצלחה!

להתייעצות ושאלות לגבי המאמר ניתן לפנות:

עמרי גלפרין, בימאי
בית ההפקות TV Media

054-4966864

 

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו