הסרת תוצאות שליליות מגוגל

אם כתבות או אזכורים שליליים שמופיעים בתוצאות החיפוש של גוגל פוגעים בשם הטוב שלך או של העסק שלך, אנחנו נוכל לדחוק אותם אל מחוץ לעמוד הראשון של גוגל, ובכך להקטין בהרבה את הנזק שנגרם לך

ההתחייבות שלנו

ניקוי העמוד הראשון
מתוצאות שליליות

הכנסת תוצאות חיוביות לעמוד הראשון במקומן

חיזוק המותג ברשת
האינטרנט

שמירה על התוצאות
לאורך זמן

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או התקשרו 04-622-9826 ונשמח לעמוד לשירותכם

הסרת אזכורים שליליים בגוגל - ניקוי מוניטין ברשת

לא פעם ראינו כיצד שמו הטוב של מפורסם, פוליטיקאי וכל איש הידוע בציבור, נהרס בעקבות אזכורים שליליים בכלי התקשורת השונים. זה קרה לזמר מפורסם, לפוליטיקאים רבים ואפילו לאדם הפשוט המעורב בפרשה או אירוע מסוים. חשוב לציין כי אין דרך למנוע את הכתבות השליליות אודות האדם – אך בהחלט ניתן להוביל לניקוי שמו ולהעלמת האזכורים והכתבות השליליות אודותיו תוך יצירת כתבות חיוביות אודותיו מהדף הראשון של גוגל, אליו מגיעים רוב הגולשים. אנו מתמחים בהעלמת אזכורים וכתבות שליליות ממנועי החיפוש, רשתות חברתיות ורשת האינטרנט. אם אתה חש כי שמך נפגע או מושמץ ברשת האינטרנט אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ואנו מצידנו נדאג ששמך הטוב יעלים את האזכורים השליליים! פנו אלינו עכשיו

הסרת תוצאות שליליות מגוגל - התעלמות מהבעיה אינה פותרת אותה

מנוע החיפוש של גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולרי בעולם, ושום דבר כמעט אינו נעלם מעיניו, לטוב וגם לרע. אם תחפשו בגוגל את שמכם או שם העסק שלכם, קרוב לוודאי שתוכלו לראות כל פרסום המציין אותם שאי פעם עלה לרשת. לרוב למידע זה לא תהיה משמעות רבה לכאן או לכאן, אך הבעיה מתחילה במקרים בהם המידע אינו מחמיא למי שנכתב אודותיו. למרות שקיימת לכל אחד "הזכות להישכח" מגוגל, תהליך זה אינו ישיר ואינו פשוט בכלל, וברוב המקרים גוגל לא תתייחס לבקשה זו ללא צו בית משפט המורה לה לעשות כן, וזה קשה מאוד לביצוע ודורש זמן רב שלא בטוח שקיים לכל אחד.

אז מה עושים? מכניסים אזכורים חיוביים ודואגים לכך שידורגו מעל האזכורים השליליים. כזכור, גוגל אינה מוחקת תוצאות ממנוע החיפוש שלה בקלות, לכן אנו גורמים לתוצאות חיוביות להחליף אותן. תהליך זה מורכב ויקר בדרך כלל, כי בפעמים רבות, הפרסום השלילי מופיע באתרים "חזקים" כמו פורטלים ואתרי חדשות מובילים, וכדי להתגבר עליהם נדרשת ידע, ניסיון ומיומנות רבים, ואין כל דרך מלבד זו להבטיח את ניקוי התוצאות מגוגל מלבד דרך זו. פנו אלינו עכשיו

תהליך העלמת אזכורים שליליים מגוגל

אם שמך הטוב נפגע ניתן יהיה להבחין בזאת בחיפוש אודות שמך בגוגל. בעקבות כך לקוחותיך, קרוביך ואף קשריך העסקיים עלולים להינזק בעקבות רושם מוטעה שככל הנראה אינו נכון. אנו נדאג כאמור ליצור כתבות חיוביות שיופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל ולמעשה יעלימו את הכתבות השליליות שפורסמו אודותיך – כך ששמך הטוב יישמר! אנו מתחייבים כי שמך יהיה נקי בסוף התהליך כאשר יחפשו אודותיך בגוגל. זאת תוך 6 חודשים מתחילת העבודה. אנשים מגיעים אלינו כאשר הם סובלים בפרסום שלילי אשר מקודם בגוגל ומופיע כאשר מחפשים את השם שלהם. דבר כזה יכול לפגוע בקריירה של אותה אישיות בעולם העסקים ובתדמית העסקית שלו. פנו אלינו עכשיו

הסרת אזכורים שליליים באינטרנט עם אלטלייף - ניקוי מוניטין ברשת

הסרת תוצאות שליליות - שאלות תשובות

כמובן, תוצאות שליליות יכולות להגיע למקומות גבוהים בחיפושים של בגוגל, ויכולים ליצור לעסק שלכם תדמית לא טובה.

הצורך בניהול מוניטין נוגע לרוב להסרת תוצאות שליליות מחיפוש בגוגל. הדבר נוגע ברוב המקרים לעסקים אם כי יכול לגעת בכל מי שחשוב לו המוניטין שלו ברשת. אנשי מקצועות חופשיים כמו רופאים, עורכי דין ועוד.

שיפור המוניטין נעשה על ידי שליטה בחיפושים תוך כדי קידום התוצאות החיוביות.
זה כולל יצירת נכסים אינטרנטיים חדשים והעלאת תכנים איכותיים וממותגים תוך ביצוע אופטימיזציה, בכדי לתמוך ולייצר תוצאות חיוביות.

ניהול ושיפור המוניטין תלוי במורכבות המצב האינטרנטי. ישנה אפשרות שהפעולה תהיה קצרה וממוקדת כאשר מדובר באיזכור שלילי בודד או מעט יותר. אולם לרוב החשיבה היא לטווח ארוך ופעולת שיפור המוניטין נמשך כחצי שנה ויותר.

ניהול המוניטין הכולל הסרת תוצאות שליליות משתמש אמנם הטכניקות זהות לקידום אתרים אך האסטרטגיה של ניהול המוניטין מורכבת יותר עם מטרה רחבה הרבה יותר מאשר בקידום האתר.

אודות חברת אלטלייף קידום אתרים

חברת אלטלייף הוקמה בשנת 2007 ע"י נדב חייקין-בנתור, מומחה בקידום אתרים אורגני ובכתיבת תוכן מקצועי, וכיום מעניקה קשת רחבה של שירותי דיגיטל לעסקים, בהם קידום אתרים אורגני, פרסום בגוגל וברשת המדיה, ניהול מוניטין בגוגל והסרת תוצאות שליליות מגוגל, בניית אתרים ודפי נחיתה, ופתרונות נוספים לעסקים וחברות.

לקבלת הצעה להסרת תוצאות שליליות מגוגל וניהול מוניטין פנו אלינו עכשיו

דילוג לתוכן