Web Development Services

ניהול מוניטין ברשת: הסרת תוצאות שליליות מגוגל

אפשר לנקות את שמכם בגוגל! אם ישנם אזכורים שליליים אודותיכם שפוגעים בשמכם הטוב, אנחנו נעזור לכם לדחוק אותם החוצה מהתוצאות הראשונות בעמוד החיפוש של גוגל.

הסרת אזכורים שליליים באינטרנט - ניקוי מוניטין ברשת

לא פעם ראינו כיצד שמו הטוב של מפורסם, פוליטיקאי וכל איש הידוע בציבור, נהרס בעקבות אזכורים שליליים בכלי התקשורת השונים. זה קרה לזמר מפורסם, לפוליטיקאים רבים ואפילו לאדם הפשוט המעורב בפרשה או אירוע מסוים. חשוב לציין כי אין דרך למנוע את הכתבות השליליות אודות האדם – אך בהחלט ניתן להוביל לניקוי שמו ולהעלמת האזכורים והכתבות השליליות אודותיו תוך יצירת כתבות חיוביות או נייטרליות אודותיו. אנו בחברת “מנקים את השם שלך” מתמחים בהעלמת אזכורים וכתבות שליליות ממנועי החיפוש, רשתות חברתיות ורשת האינטרנט. אם אתה חש כי שמך נפגע או מושמץ ברשת האינטרנט אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ואנו מצידנו נדאג ששמך הטוב יעלים את האזכורים השליליים!

תהליך העלמת אזכורים שליליים מגוגל

מנוע החיפוש של גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולרי בעולם.  אם שמך הטוב נפגע ניתן יהיה להבחין בזאת בחיפוש אודות שמך בגוגל. בעקבות כך לקוחותיך, קרוביך ואף קשריך העסקיים עלולים להינזק בעקבות רושם מוטעה שככל הנראה אינו נכון. אנו נדאג כאמור ליצור כתבות חיוביות שיופיעו בתוצאות החיפוש של גוגל ולמעשה יעלימו את הכתבות השליליות שפורסמו אודותיך – כך ששמך הטוב יישמר! אנו מתחייבים כי שמך יהיה נקי בסוף התהליך כאשר יחפשו אודותיך בגוגל. זאת תוך 6 חודשים מתחילת העבודה. אנשים מגיעים אלינו כאשר הם סובלים בפרסום שלילי אשר מקודם בגוגל ומופיע כאשר מחפשים את השם שלהם. דבר כזה יכול לפגוע בקריירה של אותה אישיות בעולם העסקים ובתדמית העסקית שלו.

הסרת אזכורים שליליים באינטרנט עם אלטלייף - ניקוי מוניטין ברשת

קידום אתר וורדפרס
קידום אתר וויקס

אנחנו מקדמים את כל סוגי האתרים!

וורדפרס, וויקס, ג'ומלה, Webflow, קוויקי ווב, html, חנויות וירטואליות ועוד... רוצים לדעת אם נוכל לקדם את האתר שלכם? פנו אלינו עכשיו

שירותי הליבה שלנו בתחום קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) כוללים: קידום אורגני בגוגל, אופטימיזציה On-Page, בניית קישורים איכותית, מחקר מילות מפתח, ניטור וניתוח נתונים אנליטיים והגשתם כדו"ח נהיר ופשוט עבור הלקוח.

אופטימיזציית On page

שיפור האופן שבו מוצגים דפי האתר שלך עבור מנועי החיפוש. לצורך כך אנו עורכים ומעדכנים אלמנטים מסוימים בדפי האתר, באופן שכמעט אינ מורגש לגולש, אך משמעותי מאוד למנועי החיפוש, ובכך מסייעים לשפר את מיקומו בתוצאות החיפוש.

אופמיזציית Off page

בניית תשתית תמיכה חיצונית לאתר, באופן משלים לעבודה בתוכו, שביחד מסייעות לשיפור דירוגו באלגוריתמים של מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך משתפרים מיקומים בתוצאות החיפוש.

מחקר מילות מפתח

בחירת מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור הגולשים שזקוקים לפתרון אותו מציע העסק שלך. אנו בוחנים את מספר החיפושים הצפוי לכל ביטוי חיפוש רלוונטי, ועוקבים כל העת אחרי מיקומי האתר בביטוים שנבחרו.

בניית קישורים

חלק חיוני של כל אסטרטגיית SEO מוצלחת; נבנה ונשפר את פרופיל הקישורים המצביעים לאתרך מאתרים כמו שלך הקיימים ברשת האינטרנט, כדי להוסיף חשיבות למילות מפתח שנבחרו לקידום, באופן מחושב וברור למנועי החיפוש.

ניהול תוכן האתר

שיפור התוכן הטקסטואלי והויזואלי (קבצי המדיה) הקיים באתר, עבור גוגל - אך גם עבור הגולשים - ויצירת עמודי תוכן חדשים בהתאם לצורך. באמצעות פעולה זו משתפרים המיקומים, זמני השהיה באתר, תמהיל מילות המפתח הנכון, והכי חשוב - יצירת אינטרקציה אפקטיבית עם הגולשים.

פרסום מאמרים

שירות פרימיום שכולל פרסום מאמרי תוכן ייחודיים, בפורטלים ואתרים מובילים בישראל, בהם הוספת קישור לאחד מדפי האתר המקודמים. בנוסף ליצירת קישור חדש המסייע בקידום האתר בתוצאות החיפוש, ולעיתים אף יצירת תנועה חדשה לאתר, לפעולה זו ישנו ערך מיתוגי חשוב עבור העסק שלך.

ניהול ערוצי גוגל

ניהול הנוכחות של העסק שלך בערוצי גוגל השונים, בהם - גוגל מקומות לעסקים, מפות גוגל, גוגל פלוס ויוטיוב - בהתאם לצרכי הלקוח. ערוצים אלו חשובים לנוכחות האינטרנטית של כל עסק כיום, ובמידת הצורך ניצור אותם עבורך.

מידוד וניתוח תוצאות

אנו משתמשים במערכות מדידה וניתוח נתונים מתקדמות, לצורך מעקב ושיפור מתמיד של תוצאות הקידום. את המידע הנלמד אנו משתפים עם הלקוח, הן בדיווח תקופתי שוטף, והן בתקשורת רציפה בהתאם לצרכיו, מתוך מטרה משותפת למיקסום התוצאות והצלחת הפרויקט.

חשיפה אורגנית

יותר גולשים רואים את האתר שלך בגוגל

תנועה אורגנית

עליה משמעותית בכניסות לאתר ללא תשלום עבור הקליקים

תוכן איכותי

עליה בזמן הגלישה ובמספר הדפים הנצפים באתר

ממיר יותר

סיכוי גדול יותר להגדלת מספר הלקוחות שמגיעים מהאתר

קצת על מחקר מילות מפתח ובחירת אסטרטגיית קידום

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל פרויקט קידום אתרים הוא מילות המפתח. הצוות שלנו יבצע מחקר מילות מפתח מקצועי, באמצעותו נוכל להחליט על האסטרטגיה הטובה ביותר עבור כל הפעילויות הקשורות בקידום האתר, בהן אופטימיזציית On-Page, כתיבת תוכן, בניית קישורים ועוד, זאת כדי לשפר את דירוג האתר במנועי חיפוש ולהגדיל את התנועה אורגנית אליו.

איך יודעים שזה עובד?

אנו מספקים דו"ח מפורט של הערכת ביצועי קידום האתר שלך, הכוללים נתונים תקופתיים לגבי מיקום אתרך בתוצאות החיפוש (לפי מילות מפתח), מעקב אחר התנועה לאתר שלך, מקורות התנועה אליו, הפלטפורמות הטכנלוגיות המשמשות את הגולשים באתרך (מחשב נייח, סלולר וטאבלט), וניתוחים שונים אודות התנהגות הגולשים באתרך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תנו לנו לסייע לעסק שלכם להיחשף ללקוחות חדשים