פרסום ממומן -קידום אתרים ממומן בגוגל

קידום אתרים ממומן בגוגל

קידום אתרים ממומן יכול גם להיקרא פרסום בגוגל או לחילופין קמפיין ממומן בגוגל. להבדיל משיטות קידום אורגאניות של אתרים, הקידום הממומן למעשה מעודד תנועת גולשים לאתר על ידי תהליך שנראה זהה לכאורה לתהליכי אופטימיזציה טבעיים במנועי החיפוש. הדבר מתבצע דרך ימיר של מודעה שנראית כמי שבאה בצורה טבעית לחלוטין, כלומר כתוצאה של חיפוש כלשהו. לעתים שיווק באינטרנט בצורה הזו יכול לנחול הצלחה אדירה בצורה של תנועת גולשים מרובה ולעתים הכמות דווקא לא מעידה דבר על איכות הגולשים והרלוונטיות שלהם לאתר.

פרסום ממומן- יתרונות וחסרונות

היתרון המרכזי של פרסום ממומן בגוגל בא לידי ביטוי בתוצאות מיידיות, מה שנראה די רווחי ומשתלם ביחס לסדר הגודל של ההשקעה הכספית בתהליך הקידום. יתרון נוסף של שיטת הPPCן (PPC), נובע מיכולתו לנתח בצורה מדויקת את התנועה של הגולשים שלמעשה מהווה את קהל היעד הפוטנציאלי, כאשר הניתוח מתבצע בעיקר על פי מילות המפתח ולאחר מכן מוכוון הגולש בצורה שלא ממש מאפשרת לו ברירה לפעול אחרת, אל אתר הלקוח.

פרסום ממומן בגוגל מביא תנועה מדוייקת

מחקרים מצביעים על נתונים די מפתיעים, של כ- 30% מסך כלל הגולשים אשר אכן מסוגלים לזהות בין תוצאות חיפוש טבעיות לבין קישורים ממומנים. כל זאת ועוד מסייע למהירות קצב הגדילה של התנועה לאתר, בצורה אפקטיבית אמנם לטווח הקצר עד בינוני בלבד. לעתים כאמור מדובר בתנועה של גולשים ממוקדים אשר אכן יכולים להתעניין בתכני אתר הלקוח, ולעתים בהחלט יכול להיות שמדובר בתנועה בלתי רלוונטית. אולם, בהתחשב במחירים הנמוכים של הלידים במסגרת שיווק באינטרנט ממומן, התהליך בהחלט עשוי להתברר ככדאי.

פרסום ממומן בגוגל – התהליך

קמפיינים ממומנים של קידום אתרים יכולים להיעשות בכל מנועי החיפוש הגדולים אך כמעט מתבצעים בישראל רק במנוע החיפוש שלך גוגל. אם מדובר בחברה אמינה בעלת ניסיון בתחום האמור הרי שלאורך כל התהליך יתבצע מעקב שוטף אחר השינויים, התמורות והתוצאות של הקמפיין און ליין, והכול תוך כדי שמירה על יחס בין ההשקעה בפירסום לבין הרווח שלכם. כיום חברות בתחום מציעות ללקוחות לבצע במקומם סקר של מילות מפתח ומאפשרות ללקוח לשלם אך ורק על הקלקות שאכן הובילו לביקור וכניסה לאתר.

פרסום בגוגל לחברות

מדוע כדאי לחברות ייעוץ והשקעות פיננסיות לפרסם בגוגל את שירותיהן ? מדוע הפרסום בגוגל יניב את הפירות האיכותיים ביותר ? הפרסום בגוגל הוא הטוב ביותר עבורכם גם כשהשירות שלכם נוגע לתחום פיננסי , כזה המציע, בין היתר, הלוואה חוץ בנקאית ! כשאתם בוחרים חברת פרסום שתקדם את האתר שלכם, התייחסו לתשובות שניתנו לשאלות הבאות.

עוד יתרונות של פרסום ממומן בגוגל

ידוע לכולם כי גוגל נחשב למנוע החיפוש המבוקש ביותר. רב הגולשים ייכנסו אליו כדי לחפש דבר מה. במידה שיש לכם חברת ייעוץ והשקעות פיננסיות הרוצות לתת שרותי הלוואה חוץ בנקאית, יש לכם את כל הסיבות כדי לפרסם במנוע חיפוש זה. סביר להניח, שרוב המחפשים הלוואה, ייכנסו לגוגל לפני שייכנסו לכל אתר חיפוש אחר.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים חברת קידום אתר ?

חפשו חברה עם ניסיון וידע שימשכו את גוגל לשדרג את אתרכם למקומות ראשונים. המקצועניים ביותר יצליחו במשימה זאת !

מה עליכם לברר לפני שאתם פונים לחברת קידום אתר בגוגל ?

בררו מה הציפיות שלכם עם עצמכם והביעו בפני החברה את הציפיות בעת הפגישה הראשונה. מה המטרה של האתר שלכם ומה היעד שלכם להצלחה. באיזה מקום בגוגל אתם רוצים להימצא ועוד שאלות אחרות הקיימות באמתחתכם. החברה תתאים לכם מילות מפתח בהתאם ותבדוק שהאתר אכן מתאים לחיפוש הגולש הממוצע !

קידום האתר , כיצד אפשר לשדרגו ?

חשוב לשלב באתר מאמרים , תמונות, עיצוב מעניין, אטרקציה וייחודיות, גם מול עצמכם וגם מול המתחרים. חשוב לחדש את תפקוד האתר, ולא פחות חשוב, התאזרו בסבלנות ! הקידום לוקח זמן.

לסיום, פרסום בגוגל הוא כדאי לכל חברה באשר היא, גם לחברה העוסקת בייעוץ פיננסי ובפתרונות הלוואות.

אנחנו בעד מקצוענות בכל, ומשוכנעים כי גוגל הוא מנוע החיפוש המבוקש ביותר והראוי לכל קידום אתר באשר הוא. לכן השקיעו מאמצים, כסף לשיווק ולפרסום דרך מנוע חיפוש זה. תוכלו לזכות לכניסות רבות שהרי בתת המודע של הגולשים כבר הוטמע האתר המבוקש ביותר בישראל. הצטרפו לקסם האתר שמבטיח הצלחה…

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו