Web Development Services

קידום אתרים אורגני (SEO)

קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש (SEO) היא שיטה ליצירת חשיפה ונוכחות אפקטיבית באינטרנט, המובילה לעליה ניכרת במכירות, ברווחיות, וביעילות השיווק, אותה אנו מיישמים עבור לקוחותינו.

קידום אתר וורדפרס
קידום אתר וויקס

אנחנו מקדמים את כל סוגי האתרים!

וורדפרס, וויקס, ג'ומלה, Webflow, קוויקי ווב, html, חנויות וירטואליות ועוד... רוצים לדעת אם נוכל לקדם את האתר שלכם? פנו אלינו עכשיו

שירותי הליבה שלנו בתחום קידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) כוללים: קידום אורגני בגוגל, אופטימיזציה On-Page, בניית קישורים איכותית, מחקר מילות מפתח, ניטור וניתוח נתונים אנליטיים והגשתם כדו"ח נהיר ופשוט עבור הלקוח.

אופטימיזציית On page

שיפור האופן שבו מוצגים דפי האתר שלך עבור מנועי החיפוש. לצורך כך אנו עורכים ומעדכנים אלמנטים מסוימים בדפי האתר, באופן שכמעט אינ מורגש לגולש, אך משמעותי מאוד למנועי החיפוש, ובכך מסייעים לשפר את מיקומו בתוצאות החיפוש.

אופמיזציית Off page

בניית תשתית תמיכה חיצונית לאתר, באופן משלים לעבודה בתוכו, שביחד מסייעות לשיפור דירוגו באלגוריתמים של מנועי החיפוש, וכתוצאה מכך משתפרים מיקומים בתוצאות החיפוש.

מחקר מילות מפתח

בחירת מילות המפתח הרלוונטיות ביותר עבור הגולשים שזקוקים לפתרון אותו מציע העסק שלך. אנו בוחנים את מספר החיפושים הצפוי לכל ביטוי חיפוש רלוונטי, ועוקבים כל העת אחרי מיקומי האתר בביטוים שנבחרו.

בניית קישורים

חלק חיוני של כל אסטרטגיית SEO מוצלחת; נבנה ונשפר את פרופיל הקישורים המצביעים לאתרך מאתרים כמו שלך הקיימים ברשת האינטרנט, כדי להוסיף חשיבות למילות מפתח שנבחרו לקידום, באופן מחושב וברור למנועי החיפוש.

ניהול תוכן האתר

שיפור התוכן הטקסטואלי והויזואלי (קבצי המדיה) הקיים באתר, עבור גוגל - אך גם עבור הגולשים - ויצירת עמודי תוכן חדשים בהתאם לצורך. באמצעות פעולה זו משתפרים המיקומים, זמני השהיה באתר, תמהיל מילות המפתח הנכון, והכי חשוב - יצירת אינטרקציה אפקטיבית עם הגולשים.

פרסום מאמרים

שירות פרימיום שכולל פרסום מאמרי תוכן ייחודיים, בפורטלים ואתרים מובילים בישראל, בהם הוספת קישור לאחד מדפי האתר המקודמים. בנוסף ליצירת קישור חדש המסייע בקידום האתר בתוצאות החיפוש, ולעיתים אף יצירת תנועה חדשה לאתר, לפעולה זו ישנו ערך מיתוגי חשוב עבור העסק שלך.

ניהול ערוצי גוגל

ניהול הנוכחות של העסק שלך בערוצי גוגל השונים, בהם - גוגל מקומות לעסקים, מפות גוגל, גוגל פלוס ויוטיוב - בהתאם לצרכי הלקוח. ערוצים אלו חשובים לנוכחות האינטרנטית של כל עסק כיום, ובמידת הצורך ניצור אותם עבורך.

מידוד וניתוח תוצאות

אנו משתמשים במערכות מדידה וניתוח נתונים מתקדמות, לצורך מעקב ושיפור מתמיד של תוצאות הקידום. את המידע הנלמד אנו משתפים עם הלקוח, הן בדיווח תקופתי שוטף, והן בתקשורת רציפה בהתאם לצרכיו, מתוך מטרה משותפת למיקסום התוצאות והצלחת הפרויקט.

קידום אורגני בגוגל הוא בסיס להצלחת האתר, לכניסת לקוחות רבים אליו ולדירוגו במקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. אסטרטגיות הקידום האורגני של חברת אלטלייף, מתמקדות בשיטות קידום אתרים טבעיות ויסודיות שיצעידו את האתר שלך אל ראש תוצאות החיפוש בגוגל.
בשלב הראשון, נבדוק את אתרך ולצורך כך נפיק דו"ח מלא של דירוג מילות המפתח שלו, פרופיל הקישורים שלו וניתוח העמודים המאונדקסים. לאחר מכן נתאים לו את שיטת הקידום המתאימה ביותר הן לנישה בה הוא נמצא ובהתחשב במצב התחרות בה.
שיטת העבודה שלנו ממוקדת-לקוח מתוך מטרה למקסם את תנועת הגולשים לאתרך ועל ידי כך להגדיל את המטרה העסקית לשמה הוא קיים, כמו מכירות, יצירת לידים ועוד.
קידום אתרים אורגני בגוגל הוא ערוץ שיווק הכרחי באינטרנט. אנו מציעים ללקוחותינו חבילות שירות באיכות גבוהה ובמחיר סביר. תן למומחי קידום האתרים המנוסים והמיומנים של אלטלייף לקחת את האתר שלך אל השלב הבא.

חשיפה אורגנית

יותר גולשים רואים את האתר שלך בגוגל

תנועה אורגנית

עליה משמעותית בכניסות לאתר ללא תשלום עבור הקליקים

תוכן איכותי

עליה בזמן הגלישה ובמספר הדפים הנצפים באתר

ממיר יותר

סיכוי גדול יותר להגדלת מספר הלקוחות שמגיעים מהאתר

קצת על מחקר מילות מפתח ובחירת אסטרטגיית קידום

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל פרויקט קידום אתרים הוא מילות המפתח. הצוות שלנו יבצע מחקר מילות מפתח מקצועי, באמצעותו נוכל להחליט על האסטרטגיה הטובה ביותר עבור כל הפעילויות הקשורות בקידום האתר, בהן אופטימיזציית On-Page, כתיבת תוכן, בניית קישורים ועוד, זאת כדי לשפר את דירוג האתר במנועי חיפוש ולהגדיל את התנועה אורגנית אליו.

איך יודעים שזה עובד?

אנו מספקים דו"ח מפורט של הערכת ביצועי קידום האתר שלך, הכוללים נתונים תקופתיים לגבי מיקום אתרך בתוצאות החיפוש (לפי מילות מפתח), מעקב אחר התנועה לאתר שלך, מקורות התנועה אליו, הפלטפורמות הטכנלוגיות המשמשות את הגולשים באתרך (מחשב נייח, סלולר וטאבלט), וניתוחים שונים אודות התנהגות הגולשים באתרך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תנו לנו לסייע לעסק שלכם להיחשף ללקוחות חדשים