המלצות

אנו גאים מאוד בשירות שאנו מספקים ללקוחותינו. למעשה, אנו מעניקים ללקוחותינו יחס אישי יותר מזה של רוב החברות בתחום שלנו. המטרה שלנו היא לעזור ללקוחותינו ליצור יותר עבודה והכנסות, ולאורך זמן, לכן אנו מתייחסים לכל פרויקט באופן פרטני ועושים את כל המאמצים להתאים לו את דרך הקידום המתאימה לו.

לקוחות ממליצים

All
"חברת אלטלייף מנהלת עבורנו את הפרסום הממומן והאורגני מזה 3 שנים. נדב ורועי עושים עבודה מקצועית ותמיד זמינים עבורנו. תודות לעבודת הפרסום והקידום קיבלנו כבר מאות פניות של לקוחות."
המלצה על קידום אורגני וממומן
אביב קדוש, בעלים, אביב הצפות
האתר שלנו מקודם בגוגל ע"י חברת אלטלייף מזה 8 שנים ומאז שהתחלנו לעבוד איתם האתר שלנו נמצא במקום הראשון בביטוי המרכזי שלנו, ובתוצאות הראשונות בכל מילות החיפוש החשובות. חלק גדול מהלקוחות שלנו הגיע וממשיך להגיע כתוצאה מהצלחת הקידום האורגני שהם מבצעים עבורנו. כמו כן, כשעברנו לעבוד איתם חיפשנו חברה שהיא לא רק מקצועית אלא גם אכפתית ואנחנו מאוד מעריכים את העזרה והסיוע שלהם בכל בעיה ובכל צורך שלנו.
בדק בית המקורי
המלצה על קידום אורגני
יוסי, מנהל תפעול, אלגן הנדסה
האמון שלי בחברת אלטלייף הוא מוחלט. אני תמיד יודע שיגידו לי את האמת ורק את האמת. חוץ מזה הם תותחים בקידום אורגני: כל כך כיף לבדוק בגוגל ולראות את עצמי ממוקם במקומות ובביטויים שפעם היו רק חלום עבורי! ממליץ בחום לכל המתלבטים!
קידום אתר תיירות
המלצה על קידום אתר תיירות
אבי שלמה, מנכ"ל ובעלים פרויקט "עמים וטעמים"
חברת אלטלייף קידום אתרים מלווה אותנו כבר מספר שנים בקידום אורגני וממומן, וההתרשמות שלנו מהם תמיד חיובית. מעבר לידע והניסיון ישנה הסבלנות והיחס המקצועי ללקוח, אבל מעבר לכך, הסיבה העיקרית שאנחנו נשארים נאמנים להם היא שהעבודה שהם עושים פשוט מביאה תוצאות! דרך הקידום בגוגל אנחנו מקבלים באופן שוטף פניות טובות ואיכותיות.
המלצה עלינו – קידום אתר של אבן טבעית
גיא, מנכ"ל ובעלים, אבני יסוד בע"מ