Pay Per Click Management

ניהול קמפיין ממומן - קמפיין לידים בגוגל אדס

לידים איכותיים מגוגל אדוורדס שיטיסו את העסק שלכם קדימה!
צוות של מומחי פרסום בגוגל שיבטיח לידים כבר מהשבוע הראשון של מסע הפרסום!

הצטרפו אלינו עכשיו וקבלו 300 ₪ לפרסום בגוגל!

אם אתם מפרסמים חדשים בגוגל, נוכל להעניק לכם שובר הנחה של 300 ₪ על הוצאות הפרסום בגוגל.

קידום ממומן בגוגל אדס (Google Ads)

הרווח ההחזר חיובי על ההשקעה, ע"י פרסום ממוקד בתוצאות החיפוש של גוגל. השקע בתבונה והשתמש ביכולות הפרסום הממוקדות והחסכונית ביותר הקיימות.

פרסום ברשת התצוגה של גוגל (GDN)

אנו מציעים אסטרטגיות שיווק ייחודית ברשת המדיה של גוגל, הכוללת שני סוגים של קמפיינים. קמפיין תגובה ישירה המיועד להגדלת מספר הלקוחות, וקמפיין חשיפה למותג במטרה להגדיל את המוּדעוּת אליו, על מנת שתוכל להגיע לקהל גדול ככל הניתן.

קמפיין רימרקטינג (Remarketing)

הפוך לקוחות פוטנציאליים ללקוחות נאמנים לעסק שלך. נעזור לך לפנות מחדש למשתמשים שהביעו עניין בשירותי העסק שלך או במוצריו, ע"י פיתוח אסטרטגיית שיווק מחדש שתענה על כל צרכיך.

רימרקטינג דינמי

בעלי חנויות וירטואליות יכולים להיעזר בתכונת רימרקטינג דינמי כדי להציג לגולשים מודעות עם מוצרים זהים או דומים לאלו שהגולשים התעניינו בהם בביקורם באתר, ובכך לשפר משמעותית את סיכויי הרכישה שלהם.

פרסום ממומן ביוטיוב

קמפיין ממומן ביוטיוב מאפשר לך להגדיל את חשיפת המותג שלך, ולחשוף את סרטון הפרסומת שלך לקהל היעד שלך באופן הממוקד ביותר, בעלויות שגם העסק שלך יכול להרשות לעצמו.

פרסום בפייסבוק

רוצה ליצור מודעות למותג, המוצר או השירות שלך? אנו נפתח עבורך אסטרטגיית פרסום במדיה חברתית במטרה לענות על הצרכים והמטרות העסקיים שלך.

מה זה קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל הוא למעשה פרסום מודעות ייחודיות וממוקדות שיכולות להופיע ברשת החיפוש של גוגל יחד עם תוצאות החיפוש האורגניות ("האמיתיות") ובאופן דומה מאוד להן, או ברשת התצוגה של גוגל בתור באנרים שמופיעים לצד התוכן באתרים רבים ברחבי הרשת, ביוטיוב ובאפליקציות, ואפילו כסרטונים מקודמים ביוטיוב ובאתרים נוספים.

פרסום המודעות מתבצע באמצעות מערכת הפרסום האינטרנטית הפופולרית ביותר בעולם (ובפער ניכר מהמתחרים...) שנקראת גוגל אדס (Google Ads שהייתה ידועה עד לא מזמן בשם גוגל אדוורדס), המאפשרת לכל אחד לפרסם את עצמו באינטרנט בתוך כמה רגעים, ובעלות נמוכה משמעותית לעומת ערוצי הפרסום המסורתיים, שבכל מקרה נתונה לבחירתו של המפרסם עצמו.

אז למה לשלם לנו כשאפשר לנהל את הפרסום בעצמכם?

א. אתם יכולים, וממש לא תהיו היחידים שעושים זאת.

ב. אם אתם רוצים באמת לנצל את הכוח של הפרסום בגוגל, ועדיין להמשיך לנהל את העסק שלכם, בלי להפוך להיות מקדמי אתרים במשרה מלאה ולשלם על כך שכר לימוד יקר מאוד בכסף ובאובדן הכנסה, טוב יותר לשכור מקדם אתרים מקצועי, וזאת הסיבה:

מערכת גוגל אדס נבנתה כך שכל אחד יוכל לפרסם באמצעותה ללא תלות בסוכנות פרסום - אבל - בנוסף היא נבנתה גם לסוכנויות פרסום מקצועיות ומציעה כלים רבים שעוזרים למקד ולמקסם את הפרסום, ואלו הופכים את המערכת לכלי שמאפשר להשיג תוצאות מצוינות עבור המפרסמים באמצעותה.

למרות שגם כיום ניתן להתחיל לפרסם בגוגל אדס באופן עצמאי, היא הלכה והפכה עם השנים למערכת משוכללת מאוד, אך במקביל הפכה להיות מורכבת ומסובכת יותר ויותר והתחילה להציע עוד ועוד כלים ואפשרויות פרסום שעבור מפרסם עצמאי, זה שאינו מומחה גוגל אדס במקצועו ואינו בקי בכל רזי המערכת ואינו זמין לתפעול שוטף של חשבון הפרסום שלו (כן, ניהול קמפיינים זה לא רק "שגר ושכח" אלא ממש מצריך מעקב ותחזוקה שוטפים), גורמים דווקא לתוצאה ההפוכה (שאותה הוא מגלה בדרך כלל רק לאחר זמן רב) שבה הוציא אלפי שקלים ויותר על פרסום לא ממוקד וללא תוצאות מצד אחד, ואולי גרוע יותר, איבד לקוחות פוטנציאליים רבים מהצד השני. חלק גדול מהלקוחות שלנו היו במצב הזה בדיוק לפני שהתחילו לעבוד איתנו. רבים מהם נהנים משירותנו כבר מספר שנים.

בנוסף, פרסום באינטרנט הוא המקצוע שלנו, ואנחנו מבינים את התמונה כולה, שהיא גדולה יותר מאשר טכנאות בלבד; המטרה המרכזית שמנחה וממקדת אותנו תמיד בפרסום ובקידום, היא יצירת לקוחות חדשים עבור הלקוחות שלנו. אנחנו לומדים כל הזמן איך לשפר את יעילות הפרסום עבור לקוחותינו, כדי להגדיל את מספר הפניות ואת איכותן, כדי שהן יגדילו את מספר הלקוחות החדשים של הלקוחות שלנו.

לכן, כדאי תמיד להסתכל על עלות הניהול המקצועי לא כהוצאה נוספת אלא דווקא כאמצעי להקטנת ההוצאה על הפרסום ולהגדלת ההכנסה של העסק.

300+

חשבונות גוגל אדוורדס שנוהלו

1000+

קמפיינים שנוצרו ונוהלו בגוגל אדוורדס

10+

קמפיינים ממומנים שנוהלו ביוטיוב

200+

קמפיינים שנוצרו ונוהלו ברשת המדיה של גוגל

100+

קמפיינים רימרקטינג שנוהלו

50+

קמפיינים ממומנים בפייסבוק

אסטרטגיות הקמפיין שלנו נועדו לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו ומצב השוק שלהם. אנו מספקים את כלל שירותי קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, הכוללים: מודעות בתוצאות החיפוש של גוגל, ברשת התצוגה של גוגל (GDN), רימרקטינג (שיווק מחדש) ברשת החיפוש והתצוגה של גוגל, ביוטיוב, ובשאר ערוצי הפרסום של גוגל.

אנו מספקים תוצאות שעוזרות ללקוחותינו להשיג את יעדיהם העסקיים. אנו מנהלים את חשבונות הפרסום של לקוחותינו באופן פרטני ובהתאמה ייחודית לכל לקוח. אנו מפקחים על בסיס יומי על עלויות המחיר לקליק, תקציב הפרסום, קבלת לידים, ועוד, ומבצעים אופטימיזציה שוטפת במאמץ להגיע עבורם להחזר על ההשקעה המקסימלי.

כתוצאה מכך, אנו מצליחים לקבל תוצאות יוצאות דופן, שמגשימות את השאיפות העסקיות של הלקוחות שלנו מפרסום ממומן בגוגל, כפי שהם מצפים מאתנו, ומסייעים להם להגיע ללקוחות חדשים ולגדול.

We’ve got enough experience to create award winning campaigns on Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter and YouTube.

יתרונות קידום ממומן בגוגל

היתרון הבולט ביותר של קידום אתרים באמצעות תשלום הוא החשיפה המהירה לאתר שלכם. אם בניתם אתר חדש, אם אתם משיקים מוצר חדש או שירות, הרי שאתם זקוקים לאנשים שידעו על כך – הבאת לקוחות חדשים באמצעות קידום אתרים ממומן היא הדרך הקלה והמהירה ביותר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא מספיק שהגולש ילחץ על הקישור, הוא באמת צריך להתעניין במה שאתם מציעים. לכן, חשוב להקפיד על אתר איכותי, עם תכנים מעניינים, תמונות וסגנון. לפני שאתם יוצאים בקמפיין קידום ממומן, השקיעו באמצעות כתיבת תוכן איכותי באתר, שלבו מידע מרתק וחדשני לגולשים שלכם, ונסו למשוך אותם להתעניין במוצר או בשירות שלכם. חשוב גם לא להתפשר על עיצוב מקצועי לאתר ועל תמונות המספקות מידע על המוצר שלכם. כל זה - יחד עם אתר מקורי, ייחודי ואמין, יצרו אצל הגולש עניין אמיתי, ולא רק ביקור חד פעמי באתר שלכם.

אפשר להציע לך ייעוץ ראשוני חינם?

שאלות ותהיות לגבי קידום ממומן בגוגל הן דבר טבעי עבור כל אחד, גם אם מדובר במי שכבר צבר ניסיון בתחום, ובוודאי במי שעוד טרם התנסה בכך.
פנו אלינו, עם כל שאלה, לייעוץ ראשוני לגבי קמפיין גוגל אדוורדס - ונשמח לענות!

צרו איתנו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר לניהול פרסום ממומן בגוגל

המלצות מלקוחותינו:

קראו המלצות נוספות