פרסום ממומן בגוגל

ניהול קמפיין ממומן ב-Google Ads עם תוצאות מובטחות

פרסום שיביא לכם לידים חמים - מהר ובמחיר הגיוני

קידום ממומן בגוגל - אלטלייף קידום אתרים

ההתחייבות שלנו

כל לקוחות חברת אלטלייף ב-14 השנים האחרונות נהנים משירות ביחס אישי ממקדם אתרים מקצועי ומנוסה, במטרה ליצור עבורם מקור ליצירת כמות גדולה של לידים איכותיים ומכירות לעסק.

מתוך שאיפה תמידית לשיפור, פיתחנו במהלך השנים שיטות ייחודיות רבות, בהן אנו משתמשים כדי ליצור קמפיינים מנצחים, שעוזרים ללקוחותינו להגדיל את מעגל לקוחותיהם ומחזור העסקאות של העסק.

אנחנו מתחייבים ללוות אתכם עד להצלחה ולהיות חברת הקידום שתיקח את העסק שלכם קדימה.

רוצים לקבל עוד פרטים והצעת מחיר? פנו אלינו עכשיו

קידום ממומן בגוגל אדס (Google Ads)

פרסום בתוצאות החיפוש של גוגל - אפיק הפרסום המדויק, החסכוני, והאפקטיבי וביותר, עם ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה (ROI). מאפשר להגיע ללקוח הפוטנציאלי בדיוק ברגע שבו הוא צריך את המוצר או השירות שלך, ובכך להגדיל משמעותית את הסיכוי לרכישה או לליד.

פרסום ברשת התצוגה של גוגל (GDN)

אנו מציעים אסטרטגיות שיווק ייחודית ברשת המדיה של גוגל, הכוללת שני סוגים של קמפיינים. קמפיין תגובה ישירה המיועד להגדלת מספר הלקוחות, וקמפיין חשיפה למותג במטרה להגדיל את המוּדעוּת אליו, על מנת שתוכל להגיע לקהל גדול ככל הניתן.

קמפיין רימרקטינג (Remarketing)

קמפיין רימרקטינג (שיווק מחדש), מאפשר להציג מודעות ממוקדות באתרים מובילים ברשת, לגולשים שביקרו באתר שלך, בהתאם לסוג הפעילות שלהם באתרך, ובכך להישאר בתודעה שלהם, ולהגדיל את הפוטנציאל ליצירת עסקאות חדשות.

רימרקטינג דינמי

בעלי חנויות וירטואליות יכולים להיעזר בתכונת רימרקטינג דינמי כדי להציג לגולשים מודעות עם מוצרים זהים או דומים לאלו שהגולשים התעניינו בהם בביקורם באתר, ובכך לשפר משמעותית את סיכויי הרכישה שלהם.

פרסום בגוגל שופינג

פרסום מוצרים מתוך החנות הוירטואלית שלך, ישירות בתוצאות החיפוש של גוגל, בזמן שהלקוח שלך זקוק להם, ועל ידי כך להגדיל את הסיכוי לביצוע עסקאות חדשות, והגדלת מעגל הלקוחות שלך.

פרסום ממומן ביוטיוב

קמפיין ממומן ביוטיוב מאפשר לך להגדיל את חשיפת המותג שלך למאות אלפי זוגות עיניים ביום, ולחשוף את סרטון הפרסומת שלך לקהל היעד שלך באופן ממוקד ובעלויות ריאליות, ועד לחשיפה בהיקף רחב יותר מכל מדיום דיגיטלי אחר, בעלות הנמוכה ביותר פר צפייה.

מה זה קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל הוא למעשה פרסום מודעות ייחודיות וממוקדות שיכולות להופיע ברשת החיפוש של גוגל יחד עם תוצאות החיפוש האורגניות ("האמיתיות") ובאופן דומה מאוד להן, או ברשת התצוגה של גוגל בתור באנרים שמופיעים לצד התוכן באתרים רבים ברחבי הרשת, ביוטיוב ובאפליקציות, ואפילו כסרטונים מקודמים ביוטיוב ובאתרים נוספים.

פרסום המודעות מתבצע באמצעות מערכת הפרסום האינטרנטית הפופולרית ביותר בעולם (ובפער ניכר מהמתחרים…) שנקראת גוגל אדס (Google Ads שהייתה ידועה עד לא מזמן בשם גוגל אדוורדס), המאפשרת לכל אחד לפרסם את עצמו באינטרנט בתוך כמה רגעים, ובעלות נמוכה משמעותית לעומת ערוצי הפרסום המסורתיים, שבכל מקרה נתונה לבחירתו של המפרסם עצמו.

אז למה לשלם לנו כשאפשר לנהל את הפרסום בעצמכם?

א. אתם יכולים, וממש לא תהיו היחידים שעושים זאת.

ב. אם אתם רוצים באמת לנצל את הכוח של הפרסום בגוגל, ועדיין להמשיך לנהל את העסק שלכם, בלי להפוך להיות מקדמי אתרים במשרה מלאה ולשלם על כך שכר לימוד יקר מאוד בכסף ובאובדן הכנסה, טוב יותר לשכור מקדם אתרים מקצועי, וזאת הסיבה:

מערכת גוגל אדס נבנתה כך שכל אחד יוכל לפרסם באמצעותה ללא תלות בסוכנות פרסום – אבל – בנוסף היא נבנתה גם לסוכנויות פרסום מקצועיות ומציעה כלים רבים שעוזרים למקד ולמקסם את הפרסום, ואלו הופכים את המערכת לכלי שמאפשר להשיג תוצאות מצוינות עבור המפרסמים באמצעותה.

למרות שגם כיום ניתן להתחיל לפרסם בגוגל אדס באופן עצמאי, היא הלכה והפכה עם השנים למערכת משוכללת מאוד, אך במקביל הפכה להיות מורכבת ומסובכת יותר ויותר והתחילה להציע עוד ועוד כלים ואפשרויות פרסום שעבור מפרסם עצמאי, זה שאינו מומחה גוגל אדס במקצועו ואינו בקי בכל רזי המערכת ואינו זמין לתפעול שוטף של חשבון הפרסום שלו (כן, ניהול קמפיינים זה לא רק "שגר ושכח" אלא ממש מצריך מעקב ותחזוקה שוטפים), גורמים דווקא לתוצאה ההפוכה (שאותה הוא מגלה בדרך כלל רק לאחר זמן רב) שבה הוציא אלפי שקלים ויותר על פרסום לא ממוקד וללא תוצאות מצד אחד, ואולי גרוע יותר, איבד לקוחות פוטנציאליים רבים מהצד השני. חלק גדול מהלקוחות שלנו היו במצב הזה בדיוק לפני שהתחילו לעבוד איתנו. רבים מהם נהנים משירותנו כבר מספר שנים.

בנוסף, פרסום באינטרנט הוא המקצוע שלנו, ואנחנו מבינים את התמונה כולה, שהיא גדולה יותר מאשר טכנאות בלבד; המטרה המרכזית שמנחה וממקדת אותנו תמיד בפרסום ובקידום, היא יצירת לקוחות חדשים עבור הלקוחות שלנו. אנחנו לומדים כל הזמן איך לשפר את יעילות הפרסום עבור לקוחותינו, כדי להגדיל את מספר הפניות ואת איכותן, כדי שהן יגדילו את מספר הלקוחות החדשים של הלקוחות שלנו.

לכן, כדאי תמיד להסתכל על עלות הניהול המקצועי לא כהוצאה נוספת אלא דווקא כאמצעי להקטנת ההוצאה על הפרסום ולהגדלת ההכנסה של העסק.

אסטרטגיות הקמפיין שלנו נועדו לענות על הצרכים של הלקוחות שלנו ומצב השוק שלהם. אנו מספקים את כלל שירותי קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, הכוללים: מודעות בתוצאות החיפוש של גוגל, ברשת התצוגה של גוגל (GDN), רימרקטינג (שיווק מחדש) ברשת החיפוש והתצוגה של גוגל, ביוטיוב, ובשאר ערוצי הפרסום של גוגל.

אנו מספקים תוצאות שעוזרות ללקוחותינו להשיג את יעדיהם העסקיים. אנו מנהלים את חשבונות הפרסום של לקוחותינו באופן פרטני ובהתאמה ייחודית לכל לקוח. אנו מפקחים על בסיס יומי על עלויות המחיר לקליק, תקציב הפרסום, קבלת לידים, ועוד, ומבצעים אופטימיזציה שוטפת במאמץ להגיע עבורם להחזר על ההשקעה המקסימלי.

כתוצאה מכך, אנו מצליחים לקבל תוצאות יוצאות דופן, שמגשימות את השאיפות העסקיות של הלקוחות שלנו מפרסום ממומן בגוגל, כפי שהם מצפים מאתנו, ומסייעים להם להגיע ללקוחות חדשים ולגדול.

יתרונות קידום ממומן בגוגל

היתרון הבולט ביותר של קידום אתרים באמצעות תשלום הוא החשיפה המהירה לאתר שלכם. אם בניתם אתר חדש, אם אתם משיקים מוצר חדש או שירות, הרי שאתם זקוקים לאנשים שידעו על כך – הבאת לקוחות חדשים באמצעות קידום אתרים ממומן היא הדרך הקלה והמהירה ביותר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי לא מספיק שהגולש ילחץ על הקישור, הוא באמת צריך להתעניין במה שאתם מציעים. לכן, חשוב להקפיד על אתר איכותי, עם תכנים מעניינים, תמונות וסגנון. לפני שאתם יוצאים בקמפיין קידום ממומן, השקיעו באמצעות כתיבת תוכן איכותי באתר, שלבו מידע מרתק וחדשני לגולשים שלכם, ונסו למשוך אותם להתעניין במוצר או בשירות שלכם. חשוב גם לא להתפשר על עיצוב מקצועי לאתר ועל תמונות המספקות מידע על המוצר שלכם. כל זה – יחד עם אתר מקורי, ייחודי ואמין, יצרו אצל הגולש עניין אמיתי, ולא רק ביקור חד פעמי באתר שלכם.

מה אומרים עלינו לקוחותינו?

קידום ממומן בגוגל - שאלות נפוצות

בקצרה, כן, פרסום ממומן בגוגל משתלם הרבה יותר מאשר בכל ערוץ פרסום ממומן אחר. יש לכך מספר סיבות, אך העיקרית היא איכות הלידים והעסקאות שמתקבלות דרך פרסום בגוגל גבוהה בהרבה לעומת כל מדיום אחר, מכיוון שזהו המדיום היחיד שבו הלקוחות מחפשים את המוצר או השירות שלך, ולא להיפך. לכן הלידים יותר רלוונטיים ובשלים לעומת כל שיטות הפרסום האחרות במדיה הדיגיטלית או המודפסת.

בהחלט כן! לגבולות הגיאוגרפיים בגוגל אין שום משמעות, וחלק מלקוחותינו פונים לקהלים בינלאומיים, ואנחנו מנהלים עבורם קמפיינים בכל רחבי העולם, בשפות רבות, כמו אנגלית, רוסית, צרפתית ועוד, בזמן שהם, וגם אנחנו, יושבים בישראל.

בהחלט כן! פונים אלינו בעלי עסקים ומנהלי שיווק רבים, שמסיבות שונות לא מרוצים מתוצאות הקמפיינים שלהם. אנחנו מקשיבים להם ומקדישים זמן ומאמצים רבים כדי לאבחן לעומק את הקמפיין הקיים ואת דפי הנחיתה, ולמצוא את הדרך הנכונה עבורם, כדי לשפר משמעותית את תוצאות הפרסום, ולרוב תוך זמן קצר, הן לא מאחרות לבוא.

בתוך זמן קצר מאוד, לעיתים ממש בימים הראשונים לאחר שהתחלנו לעבוד, כבר תרגישו בהבדל. אנחנו לא סתם אומרים את זה – זאת ההתחייבות שלנו! אנחנו עובדים אחרת מרוב חברות קידום אתרים, ומשקיעים הרבה מאוד כדי שתופיעו במילות החיפוש הנכונות, עם המסר השיווקי הנכון, עם דף נחיתה אפקטיבי, ועוד, ולכן מצליחים היכן שרבים נכשלים.

לכל קמפיין פרסום בגוגל אנחנו ממליצים על תקציב אידאלי מותאם לו, על פי יעדי הפרסום, היקף החשיפה הרצוי, אסטרטגיית הפרסום שלו ועוד. עם זאת, חשוב לדעת שתקציב הפרסום הוא דינאמי ולאורך כל הדרך אנחנו מקיימים דיאלוג שוטף עם כל לקוח, ובמידת הצורך משנים את התקציב. על פי רוב, קמפיינים מתחילים בתקציב שהלקוח מרגיש בנוח איתו, ועם הזמן והתוצאות שמתקבלות, תקציבי הפרסום גדלים ומביאים לתוצאות גדולות יותר

דילוג לתוכן