Content Marketing Strategy

כתיבת תוכן איכותי לקידום אתרים

אנו מתמחים בכתיבת תוכן לאתרים, באיכות גבוהה ובהתאמה אישית ללקוח. התוכן נכתב ע"י כותבים מנוסים, היודעים בדיוק כיצד ליצור תוכן שיווקי המיועד לגולש ולמנועי החיפוש בעת ובעונה אחת.

שיווק באמצעות תוכן בונה קהילות, מעורר התקשרות של לקוחות, מסייע להעלות את דירוג האתר דרך יצירה ושיתוף של תוכן אינפורמטיבי ורלוונטי, באיכות גבוהה, המספק מענה לשאלה או בעיה של הלקוח, זאת במטרה לספק את יעדייך עסקיים. בנוסף, שיטה זו להשפיע על התנהגות לקוחותיך, במטרה להגדיל את המכירות ולחזק את האינטראקציה בין הלקוח למותג.

תוכן שיווקי הוא דרך יעילה לעידוד המרות (רכישות, לידים וכו') ומטרתו העיקרית היא לבנות אסטרטגית תוכן העונה על צרכי קהל היעד שלך. תוכן שיווקי איכותי עוזר לך להתבלט מעל המתחרים, ומעודד את הלקוחות שלך לשתף אותו בין חבריהם ברשתות החברתיות. בנוסף, שיווק באמצעות תוכן נועד לשפר את פרופיל המותג והמוניטין המקוון שלך.

אנו משתמשים בתוכן שיווקי כחלק מאסטרטגיית קידום אתרים (SEO) מלאה, משולבת ומורכבת, במטרה להגדיל את נראות אתרך ולעזור לו ליצור המרות.

Industry News

Up-to-date industry related posts that inform, educate and entertain readers leading to an increase in social media engagement, improve your online reputation and gain credibility.

Case Studies

Inspire confidence in your target audience with in-depth reports to summarize projects from start to finish and explicitly document the results achieved in performance measures.

Content Strategy

Achieve your business objectives with a comprehensive business analysis Content Strategy provided by our highly qualified copywriters and analysts.

Interviews Writing

Gain authority in your industry or business by sharing comments from industry experts. Share their expertise and you will immediately see feedback from your audience.

Press Releases

Boost your online profile and increase your website traffic with outstanding newsworthy stories about your brand, submitted to news portals and press release distribution services.

White Papers

Promote your business with high-quality white paper marketing that will substantially increase your social media engagement levels and solidify your position in the industry.

116

Industry News Added

248

Case Studies Added

43

Successful Content Strategies

35

Interviews Taken

אנחנו מודעים לחשיבות של קמפיין תוכן שיווקי מוצלח, ולכן אנו ניצור עבורך מוצר אינפורמטיבי, מרתק משכנע שלוכד תשומת ליבם של לקוחותיך. אנו מתאימים לכל אחד מלקוחותינו אסטרטגיית שיווק תוכן ייחודית וייעודית המתאימה לצרכיו.

Effective Copyrighting

בזכות הניסיון שצברנו, אנו יודעים לספק תוכן הכתוב באופן המשכנע גולשים באתרך לעבור בין דפי האתר אחרי הצעות מיוחדות, לרכוש מוצרים, או ליצור איתך קשר במטרה לשמוע על שירותיך.

רוצה לקדם את האתר שלך באופן מקצועי?

באופן טבעי, עשויות להיות לך הרבה שאלות, אז אל תהסס ופנה אלינו לייעוץ ראשוני חינם - בכל מה שקשור לקידום אתרים.
הייעוץ מתאים גם לאלו שכבר כיום מקדמים את אתרם, וגם לאלו שזו עבורם הפעם הראשונה.

המלצות

See all testimonials

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט למטרות קידום האתר

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט הינה כתיבה המיועדת מראש ל-SEO (קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש), ורוב כותבי התוכן לאתרי האינטרנט הם מומחים הבאים מתחום ה-SEO. חשוב להקפיד לבחור בחברה אשר כותבת תוכן איכותי עם נגיעות שיווקיות, היות ואתם מעוניינים שבסופו של דבר ירכשו דרכם מוצר או שירות ולא יגיעו לאתר שלכם על מנת לקרוא מידע כללי. הדגישו בפני כותב התוכן שלכם כי יש צורך להכניס טקסט שיווקי בתוך עמודי האתר, וזאת על מנת למשוך לקוחות פוטנציאליים עבור המוצרים או השירותים שלכם.
לפני בחירת ספק עבור כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט מומלץ לבדוק מחירים לכתיבת תוכן. שימו לב שלא ללכת בהכרח על המחיר הזול ביותר, חשוב לוודא שמדובר על תוכן שיוצג בסופו של דבר באתר הבית שלכם ויהיה בחלון הראווה שלכם. כמו כן, רצוי לבחור בספק תוכן עם ניסיון וידע בתחום ה-SEO על מנת שהתוכן יתאים לקידום האתר במנועי החיפוש. על מנת לקדם את האתר צריך גם להשקיע מהבחינה של עיצוב אתרים

היתרונות שלנו
היום אחרי שמנועי החיפוש הולכים ומשתכללים מיום ליום איכות התוכן מקבלת חשיבות מכרעת בקידום האתר. כחלק ממערך שלם של קידום האתר, אנו כותבים תוכן לאתרי לקוחתנו רק לאחר מחקר ולימוד הנושא בצורה יסודית. כך שהאתרים מקבלים תוספת של טקסט איכותי ומקצועי. בנוסף, אנו נותנים עדיפות לתוכן שמקנה לגולש מידע מעשי לגבי המוצרים ו/או השירותים שהאתר מציעה, כך למגוון רחב של גולשים יש אינטרס להיכנס לאתר הלקוח. כמובן שאנו לא מסתפקים רק בכתיבת תוכן אלא מציעים ללקוחות שלנו מגוון רחב של כלים “לבנים” (דהיינו שיטות שלא מסכנות את תדמית האתר בעיני מנועי החיפוש) וסולידיים לקידום האתר.