בדיקת בעיות באתר שנפל בדירוגים

בדיקת בעיות באתר שנפל בדירוגים – מייל שכתבנו לחברה שבנתה את האתר ודיווחה על נפילה במיקומים לאחר העלאת האתר החדש.

אנחנו בעצם כתבנו לחברה שבנתה את האתר כי הנפילה במיקומים לאחר העלאת האתר החדש – קרתה רק במקרה ואינה קשורה דווקא לאתר החדש:

 

להלן

הי אורית. חקרתי קצת… החדשות הטובות הן שזה לא אשמתך. אין שום בעייה שאת יצרת בדף הבית וזה לא המעבר לאחסון אחר או תבנית אחרת. מה שכן קרה זה שהאתר מאוד הוזנח מבחינת קידום אורגני ונעשו בו הרבה טעויות מצד הלקוחה והמקדם. משום מה המשיך להיות מדורג, עד שיהיה עדכון כלשהו של גוגל שהעיף את האתר אחורה. יש הרבה דברים שאפשר ושצריך לעשות כדי לשקם את האתר. אבל לא מדובר על דבר אחד אלא על מספר דברים. אלו דברים שאני עושה רק בתשלום מכיוון שזה בעצם המומחיות שלי והידע שלי. כמו כן זה לא דבר אחד שעושים והכל חוזר לקדמותו. סביר להנחי שאפילו אחרי השיקום האתר לא יחזור למצב שהיה פעם (כי אפשר להגיד שבעצם הוא קיבל כמות תנועה שלא “הגיעה” לו- כלומר יותר ממה שהגיע לו). אבל שיקום הוא קריטי וחיוני. אני אשמח לעשות את זה עם הלקוחה אבל זה תהליך של בערך חודשיים ואני לוקח על זה 3000 ש”ח. אני משוכנע שזה ייתן לה ערך מאוד גדול כי יש דברים באתר שהוזנחו זמן רב. אז מתנצל שאני לא יכול לפתור לך את הבעיות – אבל לפחות חשוב לדעת שאפשר לתקן חלק מהדברים. נדב

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים