היתרונות של אלמנטור בקידום אורגני ובפרט בתהליך הסרת תוצאות שליליות

במאמר זה אתייחס לכמה יתרונות מהותיים של אלמנטור המסייעים מאוד בקידום אורגני בגוגל, ובפרט בתהליך קידום של דפים ספציפיים המקודמים כחלק מקמפיין של הסרת תוצאות שליליות.

עריכת התוכן באלמנטור מאוד נוחה

בשנים האחרונות, יותר ויותר בוני אתרים משתמשים באלמנטור (Elementor) אשר הפך לאחד מהתוספים המובילים בתחום. מדובר בתוסף למערכת ניהול וורדפרס. התוסף ידידותי ומצוין לבנייה ועריכה של עמודים או פוסטים עם תמונות, סרטונים ועשרות וויג’טים אשר הופכים את מלאכת הבניה לקלה יותר ופותחת דלת ליצירתיות רבה בתהליך הבניה.

מלבד הפשטות בבניית האתר, האלמנטור תומך ועוזר גם לקידום האתר. לתוסף יש גירסה חינמית כמו גם אחת בתשלום (pro), כאשר החינמית בלבד עשירה גם היא במגוון רחב של וויג’טים וכלים נוחים לקידום האורגני של האתר.

הוספת “שאלות ותשובות” באלמנטור

מי מאיתנו לא נתקל בחיפוש ברשת, בשאלות ותשובות שמופיעות בדף החיפוש הראשון שעולה?
מנוע החיפוש של גוגל מתפתח כל הזמן בהתאם למה שאנחנו מחפשים. בשנים האחרונות עלו יותר ויותר חיפושים שהגיעו בצורת שאלה, וגוגל בהתאמה לכך איפשרה הופעת שאלות ותשובות בחיפוש.

עם אלמנטור הכל נהיה פשוט. לא עוד הטמעת קודים מסובכים או משהו דומה לזה. בלחיצת כפתור ניתן להוסיף “שאלות ותשובות” לעמוד, ורק לצקת פנימה תוכן הבנוי משאלות ותשובות רלוונטיות.

הוספת תגיות מטא- H2, H3

תגיות מטא הן בין הדברים הבסיסיים להן נדרש עמוד בכדי לקבל דירוג טוב בחיפושים או הסרת תוצאות שליליות אחרות. זה מתחיל מ-H1 ועד ל-H6. מנועי החיפוש ממש צריכים את התגיות בכדי להבין טוב יותר את העמוד.
כאן האלמנטור לא חידש הרבה אך עדיין הוספת תגיות מטא עם התוסף קלה ואינטואיטיבית הרבה יותר.

הוספת סרטונים ותמונות באלמנטור

לפני שמעלים סרטון לאלמנטור תמיד כדאי שהוא יהיה קודם ביוטיוב.
זה חוסך מקום בשרת ולא מכביד על טעינת העמוד.
כאשר הסרטון נמצא כבר ביוטיוב, לוחצים על “שיתוף” ומעתיקים את כתובת הסרטון.
וכאן נכנס האלמנטור.
פשוט מוסיפים איזור בו נרצה שיהיה סרטון, וגוררים אליו את הווידג’ט “וידאו” וב- LINK מדביקים את מה שהעתקנו מיוטיוב וזהו. אפשר גם לעצב אותו ולשנות גודל, להוסיף תמונת רקע ועוד.

הוספת תמונות באלמנטור מתבצעת באופן דומה רק שאין צורך להעלות אותן למקור חיצוני.
מרגע שהתמונה הועלתה, נפתח בפנינו שדה ה-ALT אשר בו נתאר את התמונה שיעזור לקידום האתר והסרת תוצאות שליליות.

הוספת “תוכן עניינים”

הוספה של תוכן עניינים לעמוד או לפוסט מקלה על גולש שהגיע לעמוד. בהנחה שהעמוד עשיר בתוכן איכותי, קל יותר יהיה לו למצוא את החלקים שבאמת מעניינים אותו, וכמובן מיד לקפוץ אליהם עם לינק פנימי שמייצר האלמנטור.
מנועי החיפוש גם הם מבינים את זה ו’אוהבים’ דף קריא ונוח לגולש.
הוספת הוויג’ט פשוטה כמו כל האחרים. הוספת איזור חדש, לגרור לתוכו את הוויג’ט ויש לכם תוכן עניינים המורכב מכל תגיות המטא.

סיכום – אלמנטור ככלי נוח ויעיל לקידום אורגני של דפים

האלמנטור הוא אחד מהתוספים הפופולאריים ביותר כיום למערכת ניהול וורדפרס. מאחר והוא מוצר ישראלי הוא תומך באופן מושלם בעברית.
אלמנטור נותן מענה לחסרונות שהיו קיימים בוורדפרס, מפשט תהליכים בצורה מקסימאלית ותומך בקידום אורגני והסרת תוצאות שליליות על ידי וויג’טים מתקדמים ויחודיים.

Table of Contents

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו