הפקת סרט 360 מעלות לקמפיין יוטיוב

הפקת סרטי 360 מעלות ומציאות מדומה (VR) עבור קמפיין יוטיוב

קריאייטיב לסרטוניםסטודיו 360 מעלות  מספק שירותי בימוי, הפקה, צילום ועריכה של סרטי וידאו וסרטים תדמיתיים בטכנולוגיית 360 מעלות. את הסרטון אנו מפרסמים ביוטיוב במסגרת מסע פרסום ממומן -והתוצאות הן אדירות!!!


הפקת סרטי 360 מעלות באיכות אחרת

תוכלו לקבל אצלנו שירות מדהים עם הבטחה שהפקת הסרטים תתבצע באחריות, ללא טעויות של חוסר תיאום רזולוציות מצילום עד מסך. הטכנולוגיה והמוצרים שלנו הם הטובים ביותר ואנו מציעים אחריות על איכות הצילום, ההפקה העריכה והמוצר המוגמר.

לחברה המובילה בישראל בהפקת סרטי 360 מעלות ומציאות מדומה.

המערכת שלנו לצילום סרטי 360 מעלות (מציאות מדומה-VR)

סטודיו ירדן גתמערכת הצילום ב טכנולוגיית 360 מבוססת על תשע מצלמות אשר מאפשרות צילום ב- 360 מעלות של חלל או מתחם באיכות גבוהה בשילוב מערכת חומרה ותוכנה ייחודיות המאפשרות הצגת הווידאו שצולם באיכות צפייה גבוה. שימוש במערכת 360 מאפשר למשתמשי האינטרנט, הסלולר והטלוויזיה, לנווט את ההתרחשות בחלל המצולם על פי רצונם מכל הזוויות של אותו החלל או מתחם שצולם.
בחיי היום-יום, אנשים רגילים לכך שעל ידי הסטת הראש והעיניים לכיוונים שונים הם יכולים לראות את מלוא 360 המעלות שסביבם. צילום וידיאו והקלטת אודיו ב-360 מעלות, מצליח לחקות את התחושה הטבעית של חושי הראיה והשמיעה של האדם. מלבד האפקט הוויזואלי, גם עוצמת הצלילים משתנה בהתאם למרחקם ממוקד הפקת הצליל, וכך הם מוקלטים ומשודרים במערכת ההקרנה. כך מתקבל סרט 360 מעלות בטכנולוגיית VR – הפותח בפני הצופה עולם חדש של אפשרויות וחווית צפייה אחרת לגמרי.

סרט שהפקנו וצילמנו בטכנולוגיית 360 מעלות VR

שירותי הפקות, תכנון ובימוי סרטוני VR וסרטוני 360 מעלות

אני מציעים שירות באיכות בלתי רגילה להפקה של סרטון  360 מעלות רגיל וסרטוני 360 סטריאו. כולל אפשרות לבחור בין רוחבי בלבד ובין 360 פלוס 180/360
הגדרת workflow לשני הסטנדרטים השונים , רכש או בניית ציוד משלים, תמחור, חלוקה לגזרות ויציאה לדרך.
התקציבים הדרושים להפקות 360 מעלות הם גבוהים יחסית אך אנו נוכל לתכנן ולהוביל עבורכם את תהליך השקת המוצר. יחד ניצור את הפרויקט החדש, נפיק אירוע השקה, נהמם את הלקוחות , את המתחרים ואת כל מי שקשור לעסק שלכם.

לצפייה בגלריית הסרטונים ובדוגמאות להמחשה

תוכן עניינים

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו