הבעייתיות במעבר אחסון

באופן עקרוני -אפשר להעביר כל אתר אתר לאחסון אחר, ואפילו לקנות חבילת אחסון המספקת גיבוי לאתר ותמיכה במקרה שהאתר נופל. אז  זה מאוחסן אצל חברת אחסון גדולה שלא יכולה “לפשל” ואין איתה בעיות. זה כמובן כרוך בתשלום שנתי -אך לא משהו מופרז.

אבל ישנה בעייה: אם מי שבנה את האתר לא ימשיך לספק לכם את מערכת ניהול התוכן, אז לעדכן את האתר זו תהיה משימה מאוד מורכבת. כל עדכון יצטרך לקרות דרך האחסון, דרך מנהל קבצים שנקרא FTP וזה ממש דבר לא נוח וגם מאוד מוגבל מבחינה עיצובית.

אז בשורה התחתונה מה שאנו ממליצים (ועשינו זאת עם לקוחות בעבר) זה להמשיך לשלם לו עבור האחסון ואז בעצם לקבל את האפשרות להשתמש במערכת ניהול התוכן שהוא יצר עבורכם.

כך אין לכם שום קשר אמיתי עם מי שבנה את האתר – הכל נעשה דרך חברת הקידום אתרים שלכם, אך עדיין אתם ממשיכים לנהל את האתר דרך האחסון שלו ודרך מערכת ניהול התוכן שלו.

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים