יבוא מוצרים לישראל לצורכי מסחר

לעתים בעת טיול בחו”ל אנשים נתקלים במוצרים שלא נמצאים בארץ ומרגישים שהם חייבים לייבא אותם לארץ, או שהם נמצאים בארץ אך הם התייאשו מלמצוא את המוצר הרצוי בגבולות הארץ, או שהם מצאו את המוצר אך המחיר לא תאם את הציפיות שלהם. על כן הרבה פעמים אנשים מגלים את ההזדמנות לייבא מוצרים מחו”ל ועל הדרך להפוך זאת לעסק רווחי.

ייבוא וחוק
בהנחה ומדובר על ייבוא עסקי יש לבדוק את הכדאיות. כדאיות מתחלקת למספר מישורים כך שקודם כל יש לוודא שהמוצר המדובר יתקבל בברכה לפי חוקי המדינה. מכונות מזל, מכשירי חשמל בזבזנים באנרגיה או מוצרי הסתה לאלימות אינן נמנים בקטגוריה זו.

יבוא ריהוט גן לישראל
היום על ידי שימוש באינטרנט ניתן לקנות כבר הכל, כולל ריהוט. בישראל למשל די נפוץ הרעיון של רכישת ריהוט מסין, דווקא כאשר קונים ריהוט יוקרה מסין מרגישים בצורה יותר משמעותית את הפער במחיר לעומת רהיטי יוקרה המשווקים בישראל. וכל זאת ללא התפשרות מבחינת האיכות. מבין מגוון הרהיטים המיובאים לישראל דווקא ריהוט גן זוכה לפופולריות

הגבלות
יבוא מוצרים מחו”ל יכול לחסוך ולהתגלות כמאוד רווחי, אך במקביל גם מסוכן בהסתבכות עם החוק ועל כן מוטב להכיר מספר כללים בנושא כיוון שיש מספר הגבלות על ייבוא, בעיקר כאלו שקשורים למסחר עם מדינות אויב, מדינות שאין לישראל יחסים דיפלומטיים עימן ומדינות שמגבילות יבוא מישראל.  בנוסף יש לוודא מהם החוקים השונים לגבי מוצרים מסוימים, וזאת על מנת להימנע מבירוקרטיה ארוכה שבסופה תצטרכו לוותר על הייבוא.

שלב א
אם מדובר על ייבוא לצרכי מסחר מגוף בעל שם, יעלה הצורך להציג לפניו נתונים שמצביעים על סיכויי ההצלחה שלכם למתג את המוצר כאן בארץ. ככול שמדובר בחברה יותר גדולה, כך גדלה הסבירות שהוא יבקש ליראות נתונים יותר מקיפים כגון מספר החנויות המיועדות להפצה, נתונים על קהל היעד בארץ, מחיר יעד, מוצרים מתחרים, מוצרים עקיפים וכדומה.

שלב ת
לאחר שהמוצר הגיע לארץ יש לנקוט במספר פעולות. כך למשל יש מקרים בהם שווה לקבל סיוע מחברות עמילות מס וזאת לטובת תשלום מיסים אשר קשורים ביחס ישיר לסיווג הסחורה, מציאת האישורים הנחוצים, (לדוגמה אישור של משרד הבריאות לייבוא של חטיף חדש), קבלת תק תקן וסימון מוצרים עם שם היצרן, הכינוי המסחרי, ארץ הייצור, סוג המוצר, מחיר וכדומה.  בשורה התחתונה יבוא מוצרים מחו”ל לצרכי מסחר הינו תהליך אפשרי ואף כדאי, אך זאת כל עוד נצמדים לכללים.

לאתר של חברת פלקס: יבוא מוצרי ספורט לישראל

www.flexsport.co.il

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים