עיצוב ממשקי משתמש, אפיון ממשק משתמש

פרוייקטים בעיצוב ממשקי משתמש – פרופייל  – אפיון ופיתוח ממשקים

חברת פרופייל מבצעת תכנון, אפיון ועיצוב ממשק המשתמש עבור אפליקציות, מערכות מידע ואתרי אינטרנט עבור חברות גדולות או ארגונים שלהם אתרים מעוצבים הדורשים אפיון, תכנון ופיתוח של אפליקתיות ייחודיות שיהיו באתר שלהם.
כמו כן מתכננת פרופייל גם ממשקים של אפליקציות יחודייות ואתרי מובייל ייחודיים.

תכנון גירסת דמו ומוצר עבור חברת   ClickSoftware

ClickSoftware מפתחת פלטפורמה לניהול ואופטימיזציה של תהליכי עבודה ותיאום זמנים של צוותי שירות. המוצר אותו תכננו משמש את אנשי המכירות וההטמעה, ומטרתו יצירת וניהול דמו המותאם באופן מירבי ללקוח, ומאפשר מעבר מהיר מדמו לגרסת אמת.

עיצוב ממשק משתמש לתאגיד תמיר

תמיר הוא תאגיד מחזור האריזות של ישראל. ממשק המשתמש שתוכנן ועוצב על ידינו מאפשר לרשויות ולקבלני האיסוף להעביר לתאגיד את הדיווחים להם הם מחויבים ע”פ חוק האריזות וכן לאפשר לגורמים המטפלים לאשר קבלת פסולת ולהעביר דיווחים נדרשים לתאגיד.

פיתוח ותכנון ממשק משתמש עבור חברת בורדו

בורדו דיגיטל היא מובילה עולמית בפיתוח, ייצור ושיווק דיו חליפי איכותי למגוון מדפסות מקצועיות. החברה פיתחה טכנולוגיה המאפשרת ללקוח לקודד באופן עצמאי את שבבי ראש הדיו התחליפי שהיא מספקת. פרופייל ביצעה פישוט של תהליך הקידוד ותכננה ועיצבה ממשק משתמש נעים וברור המנחה את הגולש לתפעול אינטואיטיבי ללא צורך בהדרכה או לימוד מעמיק.

תכנון מערכת נגד גניבות לחברת צ'ק פוינט

צ’קפוינט היא מובילה עולמית בתחום אבטחת מידע. פרויקט AntiTheft הינו חלק ממרכז בקרה אישי, ובמסגרתו ביצענו תכנון ועיצוב של מערכת המנטרת את המיקום של מחשב נייד, ומסוגלת לשלוח צילומי מסך וצילומים ממצלמת הרשת המותקנת בו.

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו