קידום אורגני לעומת קידום ממומן בגוגל

היתרונות והחסרונות של קידום אורגני  SEO לעומת קידום ממומן PPC בגוגל

 

המון בעלי עסקים רוצים להצליח באינטרנט, הם שואלים את עצמם – איך אני יכול לקחת את האתר שלי למקומות גבוהים יותר? איך אני יכול להיות אחד מאותם אתרי אינטרנט מצליחים

קידום אתרים אורגני – טבעי זה הכי, אחי
אם תחפשו באינטרנט, תגלו כי קידום אתרים אורגני הוא אותו התהליך שבו אתרים כאלו ואחרים מגיעים למקומות גבוהים יותר ויותר במילות מפתח (שאילתות בגוגל) כאלו ואחרות. העניין הוא כזה, קידום אתרים אורגני הוא במרבית המקרים, הדרך שלך להצלחה אמיתית באינטרנט, השאלה היא – מי בדיוק עושה את אותו הקידום, ומה פשר האורגני בתוך הקידום
א. קידום אתרים אורגני נקרא כך, מאחר ובמהלך הפעולה, תגיעו בתוצאות האורגניות (טבעיות) של גוגל, למיקומים גבוהים, בכל מילת מפתח.
ב. ידוע כי בערך 60  אחוז מהתעבורה בגוגל בישראל  מגיעה מהתוצאות האורגניות
ג. שאר ארבעים  האחוזים מגיעים דרך התוצאות הממומנות.
ד. מומלץ בחום לפנות לחברת קידום אתרים מקצועית, שתבדוק ותעניק לכם ייעוץ ראשוני לפחות בכל הקשור לקידום האתר שלכם באינטרנט.

קידום אתרים ממומן- גם גוגל צריכים להתפרנס ממשהו

קידום אתרים ממומן הוא תהליך אחר מתהליך קידום אתרים בגוגל. קידום ממומן בגוגל או בעצם פרסום ממומן הוא תהליך הרבה יותר קצר טווח, שבמהלכו אנו עושים פעולות אחרות שלא קשורות בכלל לתהליך קידום האתרים האורגני. כך לדוגמא, כאשר אנו מבצעים קידום אתרים אורגני, אנו דואגים קודם כל לבניית סמכותיות לאתר האינטרנט שלנו. כאשר אנו מבצעים קידום אתרים ממומן, לא מעניין אותנו הסמכותיות של האתר, אלא מעניין אותנו דווקא אותו הקמפיין הספציפי שאנו מבצעים בגוגל. פרסום בגוגל כשמו כן הוא – אנו רוכשים מגוגל שטח פרסום פר מילת מפתח על פי שיטת המכרזים.

בואו נעשה סיכום קצרצר
ישנן שתי שיטות עיקריות לקבלת לקוחות ופניות על בסיס קבוע דרך האינטרנט, השיטה האחת היא דרך קידום אתרים אורגני, והשיטה השנייה – הינה דרך פרסום בגוגל. קידום אתרים אורגני מביא לנו לא פחות מאשר 80 אחוזים מהתעבורה – כמות עצומה!
מצד שני, קידום אתרים אורגני לוקח זמן ודורש סבלנות.
פרסום בגוגל מעניק לנו עשרים אחוזים מהתעבורה, אך מצד שני, התוצאות הן מהיום, למחר!
אליה וקוץ בה בכל דרך שתסתכלו, אך האליה, שווה את זה בכל מקרה…
שיהיה בהצלחה!

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים