קידום של תוצאות חיוביות אודות העסק לדף הראשון בגוגל (מיתוג חיובי על מנת לדחוק תוצאות שליליות)

מיתוג חיובי לעסקים בעזרת קידום של תוצאות חיוביות אודות העסק לדף הראשון בגוגל (ניתן לבצע גם על לצורך ניקוי תוצאות שליליות)

הדרך המהירה והטובה למתג את העסק בגוגל היא על ידי הוספת תוצאות חיוביות באתרים סמכותיים וקידום תוצאות “חברתיות” כמו דף הפייסבוק והאינסטגרם. כמו כן, קל יחסית לקדם דפים של אותה חברה או אותו העסק באתרים חזקים וסמכותיים כמו בזק 144 , דפי זהב וכו’.

ניהול מוניטין ומיתוג העסק באינטרנט תאפשר לכם להיכנות מכמה דברים בו זמנית: היא תקדם את האתר של החברה או העסק, את דף הפייסבוק שלו וגם תייצר נוכחות מורחבת שלו ברשת האינטרנט. תוך חודשיים כבר תראו תוצאות שלכם בכל הדף הראשון.

הסרת התוצאות השליליות אודות העסק

זו גם דרך טובה להוציא את התוצאות השליליות מדף ראשון אל דף שני –  (אלא אם כן מישהו אחר מחליט במזיד לעשות ממש קידום לתוצאות השליליות) – כל התוצאות בדף ראשון יהיו חיוביות ואפילו התוצאה הראשונה בדף שני (מקום 11) תהיה חיובית- בשביל אלו שעוברים לדף שני.אז בשביל לדחוק את התוצאות השליליות למקום 12 ואילך בגוגל – צריך לקדם אורגנית תוצאות חיוביות למעלה בתוצאות של גוגל.

מיתוג חיובי לעסק וניקוי תוצאות שליליות מגוגל – חברת אלטלייף קידום אתרים
האופציה היותר מורכבת זה ניהול מוניטין שלם: היינו, הסרה של התוצאות השליליות יחד עם הוספת תוצאות חיוביות. בזה  צריך להעזר במישהו שמתמחה בניקוי תוצאות מגוגל – כמו חברת אלטלייף קידום אתרים בע”מ. התקשרו עכשיו:
04-622-9826

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו