שלטי עץ לפנים הבית או לחוץ -עם הדפסים, משפטים ועיטורים

שלט עץ עם עיטורים, הדפסים, או משפטים  – אלמנט ייחודי ועיצוב לפנים הבית או מחוץ (בכניסה לבית או לעסק)

עץ נחשב לאחד מחומרי הגלם הזמינים והידידותיים ביותר לסביבה, אשר מקנים אווירה פסטורלית ונעימה, ולא רק רהיטים נאים, פרגולות או דקים ניתן להכין מעץ מגולף או מעובד. גם שלטי עץ ניתן לייצר מעצים מקומיים או מיובאים, לכל מטרה ובכל גודל.

שלטי עץ מעוצבים ומעוטרים לפנים ולחוץ

באמצעות שלטי עץ ניתן למסור מידע או לספק הכוונה. באמצעות שלטים כאלה ניתן לייצר אווירה ולהשיג מטרות אסתטיות. שלטים בעיצובים מתאימים יוכלו להתאים להתקנה בסביבה חיצונית, אך יש גם שלטים שיתאימו לסביבה פנימית. שלטים מעוצבים יכולים להתאים לשיפור העיצוב של חנות או של משרד. שלטים בעלי חריטות או הדפסים יכולים להוות תחליף לתמונה נאה בכל מקום שרוצים – בבית או מחוצה לו.

עמידות העץ ויופיו של הטבע

היבט מעניין של שלטי עץ נובע מכך שאף על פי שמדובר בחומר גלם אחד, ניתן לעצב אותו במגוון צורות ולהעניק לו אינספור סוגים של אופי ושל יופי. שלטים מסוג זה יכולים להיות בעלי מראה מרובע או מלבני. שלטים אלה יכולים לקבל צורה מעוגלת, אליפטית, משולשת. ניתן להעניק לשלטים כאלה אופי טבעי אם משאירים את צבע העץ הגולמי, אך ניתן גם לצבוע את השלט כדי להגן עליו מפני פגעי מזג האוויר או כדי להעניק לו מראה יותר צבעוני, מושך ומלבב.

את השלט ניתן לצבוע באופן מלא או חלקי. ניתן להזמין שלט שעליו חורטים עיטורים, מילים או משפטים. יש אפשרות להזמין שלטים בכל גודל שרוצים: קטנים או כאלה שרואים מרחוק. אפשר להזמין שילוט שאותו קובעים על דלת הבית או מקבעים מעל דלת המשרד. ניתן להזמין שלטים המברכים את הבאים לצימר, לבית המרגוע, למסעדה או למלון. השימוש בעץ יכול להתאים לכל מקום וכאשר מייצרים את השלט בצורה הנכונה הוא יכול לגלות עמידות לאורך זמן ויופי שאף פעם אינו נגמר.

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו