אן איי מדיקל – מערכת רפואית בלתי פולשנית לאבחון דרכי טיפול

חברת אן איי מדיקל פיתחה מוצר חדשני המאפשר אבחון בלתי פולשני והנחייה של דרכי הטיפול בחולי לב וכלי דם.

לעת עתה, מוצרי החברה משמשים בארבעה יישומים קליניים: אי ספיקת לב, הרדמה, אולמות ניתוח והמודיאליזה.
המוצרים שלנו אינם פולשניים וקלים לשימוש, והם משמשים במגוון תחומי בריאות החל מבתי חולים, מרפאות, משרדי רופאים ועד בתי חולים.

המערכת שפיתחה החברה נקראת “NON INVASIVE CARDIAC SYSTEM” והיא מערכת ביו-עכבה המתמקדת בהערכה ובניטור לא פולשניים של פרמטרים קרדיווסקולריים, נשימתיים ונוזלים. המערכת מספקת נתונים בזמן אמת על פרמטרים שונים של תפקודי הלב וכלי הדם של המטופל.

לאתר החברה ליחצו כאן

 

טכנולוגיית העכבה המלאה של אן איי מדיקל

בניגוד לטכנולוגיית עכבה חשמלית הנמצאות בשימוש כיום, טכנולוגיית העכבה המלאה של אן איי מדיקל משתמשת באות העכבה ההיקפית לצורך חישוב נפח השבץ. התוצאה היא דיוק משופר.

“ניקאס” – “NON INVASIVE CARDIAC SYSTEM”  פועלת על ידי העברת אות חשמלי קטן דרך הגוף דרך שני חיישנים המסודרים בתצורת פרק כף היד עד הקרסול. רוב האות זורם דרך הדם במערכת העורקים. עם כל פעימות לב, נפח הדם במערכת העורקים משתנה וזה גורם לשינוי בהתנגדות החשמלית בגוף. שינויים אלה נמדדים על ידי המערכת.

 

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים