דיווח ללקוח על קמפיין של הסרת תוצאות שליליות מגוגל

דיווח ללקוח על הצלחתו של קמפיין להסרת תוצאות שליליות מגוגל שביצעה חברת אלטלייף  – הן בגוגל ישראל בעברית והן בגוגל ארצות הברית – באנגלית

שלום
עברו יותר מ5 חודשים מאז יצאנו לדרך. מאז ייצרנו תוצאות רבות הן בעברית והן באנגלית כדי לדחוק אחורה בגוגל את התוצאות השליליות.
העבודה הייתה לא פשוטה מפני שבאנגלית קידמנו בהתחלה שמות שכתובים בצורה מסויימת ורק לאחר מכן הבנו שיש מספר דרכים לכתוב את השמות באנגלית.

בסוף הכל הצליח – אני חושב שהגענו להישגים משמעותיים, בכל ביטוי שאנחנו מקדמים.

כמות העבודה שבוצעה היא אדירה: מדובר על עשרות מאמרים בעשרות אתרים שמופיעים כעת בתוצאות החיפוש.

קודם כל התוצאות באנגלית:

התוצאה השלילית על הלקוח נדחקה אחורה – בכל המקרים ובכל הביטויים אותם ביקשתם לקדם – היא כבר מקום 11 (כלומר נמצאת בדף השני וכבר אינה בדף הראשון.

בתוצאות בעברית גם כן דחקנו הרבה מאוד תוצאות שליליות לאחור והעלנו תוצאות רבות חיובית אודות הלקוח בכל ביטוי:

כעת כל מי שמחפש את שם הלקוח בגוגל ייתקל רק בתוצאות חיוביות.

 

ניקוי תוצאות שליליות המופיעות בגוגל – אלטלייף קידום אתרים

האופציה היותר מורכבת זה הסרה של התוצאות השליליות יחד עם הוספת תוצאות חיוביות. בזה  צריך להעזר במישהו שמתמחה בניקוי תוצאות מגוגל – כמו חברת אלטלייף. התקשרו עכשיו: 0527324540

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים