חברות ניקוי שטיחים בחיפה והצפון  – כי ניקוי שטיחים דורש הכשרה


תהליך ניקוי שטיחים הוא תהליך ארוך שדורש בקיאות בכל שלבי העבודה. התפקיד דורש ניקוי השטיח מלכלוך, השריית השטיח, הברשת הסיבים, שטיפה, שימוש במרככים, סחיטה ועוד. על מנת לבחור באלו מכשירים להשתמש צריך ללמוד להכיר סוגים שונים של מכשירי ניקוי וכן בחירה של חומר הניקוי המתאים ביותר לסוג הספציפי של השטיח ולמצבו. לאור כל הנאמר נראה שמדובר במקצוע שדורש הכשרה ולמידה.

היקף משרה ותנאי שכר

בחלק ניכר מהמקרים עבודה בניקיון היא עבודה במשרה חלקית. בהרבה מקרים השכר ניכר בקבלנות אך ישנם לא מעט מקרים בהם משלמים לפי שעה. מעניין שדווקא השכר עבור עבודה בניקיון גבוהה משכר מינימום בחלק לא מבוטל של המקרים.

הכישורים הנדרשים לעבודה בניקוי שטיחים

בניגוד לעבודת ניקיון רגילה, הרי שניקוי שטיחים דורש בהרבה מקרים הגעה לבית הלקוח, שיחה עם הלקוח על מצב השטיח ותיאום העבודה מול המעסיק. לכן בתחום זה חשוב מאוד הנושא של יחסי אנוש תקינים. עובדים מחייכים ועליזים משרים אווירה נעימה בבית הלקוח. אך מצד שני גם חשובה מאוד הזריזות, דהיינו לא להתמהמה עם ניקוי השטיח בכדי לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו על ידי האחראים. לאור הצורך לנסוע למקומות שונים בארץ, רישיון נהיגה יכול להוות יתרון ובחלק מהמקרים אפילו תנאי סף לצורך קבלה לעבודה.

חברות לניקוי שטיחים

בארץ יש מגוון חברות המציעות ניקוי שטיחים, בין מגוון השירותים הם מציעים בנוסף גם : ניקוי ספות, ניקוי ריפודים, שירותי כביסה, כיבוי שרפות, תיקון שטיחים, ניקוי כורסאות ועוד. לכן יתכן שעובד לניקוי שטיחים יצטרך להיות בקיא גם בניקוי רהיטים אחרים ו/או רקע בכיבוי שרפות. זאת אומרת, ישנם מעסיקים שיחפשו עובד בעל רקע מגוון וזאת בכדי שתהיה ביכולתם לנייד את העובד לתפקידים אחרים, בהתאם לצורכי הארגון.

אפשרויות קידום

מכוון שמדובר בתפקיד ניקיון יותר מורכב הרי שעבודה בתחום זה פותחת בפני העובד צוהר לקידום תעסוקתי. הקידום יכול להיות בדרך כלל לתפקידים ניהוליים בתחום הניקיון.

ניקוי שטיחים  – מסקנות

נראה שעבודה בניקיון שטיחים זו עבודה שהיא יותר יוקרתית מעובד ניקיון רגיל. יותר תקשורת עם הלקוח, יותר חומר שצריך ללמוד וגם יותר מסלולי קידום לתפקידים יותר מעניינים.

חברות ניקוי שטיחים בחיפה והצפון – פנו אל מעיין

חברת מעיין נמצאת בעיר קצרין שבגולן ומתמחה בניקוי שטיחים לתושבי חיפה והצפון מזה 18 שנים. טלפון לניקוי השטיח שלכם:

1-700701050

דפים באתר
התוכן מהדפים שהופנו עבר עם שינויים קלים בכדי להשתלב עם התוכן שהיה שם.

תוכן עניינים

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו

הטבה מיוחדת לזמן מוגבל

מבצע למצטרפים עד סוף אפריל 2024

בואו נתחיל ברגל ימין :)
כל לקוח חדש מקבל מאיתנו גם שירות של חברת בוטיק, וגם הטבה ששווה הרבה כסף. איזו הטבה מתאימה לכם?

קידום אורגני ב-1,500 ₪

לחודש הראשון

אתר תדמיתי ב-4,000 ₪

או

דף נחיתה ב-900 ₪

ניהול פרסום בגוגל ב-900 ₪

לחודש הראשון

+מניעת קליקים מזויפים

* פרטים נוספים יינתנו בשיחה הראשונית

נשמע מעניין? פנו אלינו ונשמח לעבוד ביחד!

התקשרו 052-732-4540 – או השאירו פרטים בטופס שמתחת ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ומשתלמת