חיטוי חיידקים במבנים, חיטוי וירוסים בבתי חולים

חיטוי חיידקים במבנים,חיטוי וירוסים בבתי חולים –  חיטוי נגיף הקורונה בטכנולוגיית קלין ביט
חברתנן מפתחת טכנולוגיות חיטוי מתקדמות ועוסקת בימים אלו  בחיטוי ובטיהור של משטחים ושל חללים מנגיף הקורונה בשיטה חדשנית יעילה ומוכחת לחיטוי של נגיף הקורונה.

זוהי מערכת מושלמת לחיטוי חיידקים במבנים,חיטוי וירוסים בבתי חולים על ידי טכנולוגיות חיטוי העמידות בפני ונגד נגיף הקורונה

ההצלחה של  קלין ביט בחיטוי חיידקים, וירוסים וקורונה

חברת קלין ביט הביאה לישראל את בשורת פתרונות החיטוי המתקדמים לבתי חולים, למבנים ולמוסדות. טכנולוגיית החיטוי של קלין ביט מבוססת על יינון בינארי – טכנולוגיה מהפכנית המאפשרת חיטוי מהיר וללא חומרים כימיים. עקב התפרצות מגיפת הקורונה בעולם, ובפרט בישראל בחודש מרץ השנה, מיהרה מערכת הבריאות לאמץ את שירותי החיטוי של קלין ביט ובעזרתו הצליחה להפחית זיהומים  ו – ווירוסים בבתי החולים ובשאר המוסדות הזקוקים לחיטוי.

חיטוי חיידקים במבנים עם חברת קלין ביט. חיטוי וירוסים בבתי חולים על ידי טכנולוגיה מתקדמת. חברת קלין ביט פיתחה טכנולוגיות מתקדמות עבור חיטוי נגד וירוס הקורונה.

מערכת חיטוי נגד קורונה
מערכת חיטוי נגד קורונה

היתרונות של שירותי חיטוי נגד חיידקים, וירוסים ונגד נגיף הקורונה

מגיפת הקורונה הגבירה את המודעות לצורך למנוע זיהומים והעלתה את הנושא לראש סדר היום של בתי החולים בישראל ומגן דוד אדם אשר עמדו בחזית המלחמה בקורונה. בתקופה זו  הושם דגש מיוחד על חשיבותו של חיטוי הסביבתי איכותי  הנותן מענה מספק נגד הנגיף.

החיטוי האיכותי שביצעה חברת קלין ביט תרם את תרומתו הרבה  לשמירה על הצוותים הרפואיים והציבור, ומניעת הידבקותם בנגיף.

חיטוי נגיף הקורונה, וחיטוי חיידקים בטכנולוגיית קלין ביט

טכנולגיית קלין ביט מאפשרת חיטוי והדברה של ווירוסים ושל חיידקים. הטכגנולגיה פותחה בארהב עבור מגפת הסארס אך יכולה למנוע הידבקות בקורונה ומחטאת נגד ווירוס הקורונה. חברת קלין ביט מספקת שירותי חיטוי מתקדמים בבתי חולים, שם חשוב מאוד להצליח לחטא פתוגנים ושלל חיידקים ואף ויורסים, וכן במפעלי מזון, יקבים, חממות ואף בתחבורה ציבורית ובאמבולנסים

לאתר של חברת קלין ביט  www.clean-bit.com  או ליחצו כאן למאמר על חיטוי חיידקים בתעשיית המזון ליצירת קשר טלפוני הנה  כאן טלפון של החברה: 03-916131

תוכן עניינים

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו