מיתוג עסקים בעזרת מדבקות בולטות לרכב

מדבקות בולטות לרכב – מדבקות קריסטל דום תלת מימד

חלקנו מכירים אותן בשם השני שלהן, מדבקות בועה. מדבקות בולטות לרכב (קריסטל דום) הן מדבקות שלוקחות את הלוגו שלכם ונותנות לו את הטוויסט העיצובי הנכון, תוך כדי שנוצרת הבלטה של הכיתוב בתלת ממד.

בכל מקרה בו אתם מעוניינים להעניק ללוגו החברה נוכחות כובשת, כדאי תמיד לבדוק אילו מדבקות קריסטל דום ניתן להתקין על הרכב בעלויות אטרקטיביות. מדבקות אלו מספקות ללוגו החברה נוכחות כזו שלא ניתן לפספס, וניתן להדביק אותן בחלקים שונים על מרכב הרכב. בדרך כלל, אנשים מעדיפים להתקין מדבקות בולטות בצמוד למיכל מילוי הדלק, אך כמובן שזה נתון לשיקול דעתכם. החיתוך הצורני של מדבקות קריסטל דום יוצר אפקט מרשים ביותר, שנועד לשווק את העסק שלכם בכל אשר תיסעו.

להזמנת מדבקות קריסטל דום מבית דפוס הקישו כאן

הדבקת לוגו על הרכב בתלת ממד והסרה קלה

מדבקות בועה הן מדבקות שעמידות ביותר בפני תלאות מזג האוויר, אך זה הוא אינו היתרון היחיד שהן מציעות לנו. נוסף על עמידותן הגבוהה, מדבקות תלת ממד ניתנות להסרה די בקלות. הסרתן המהירה היא ירון חשוב, היות ולא פעם, ניתן לחוות פגיעה משמעותית בצבע הרכב בעקבות מדבקות דבק חזקות.

בכל מקרה בו אתם מעוניינים להתקין מדבקות תלת ממד על רכביכם, מומלץ תמיד לבדוק באילו סוג מדבקות מדובר. בין אם מדובר במדבקות לוגו חברה או לא, הסרת המדבקות חייבת להתבצע ללא פגיעה בצבע הרכב, מפני שכאשר נוצרת פגיעה בצבע, לפעמים גם פחחות תידרש. כידוע לכולנו, פחחות וצבע אילו עבודות יקרות למדיי.

לוגו תלת ממד של החברה על הרכב

בדומה לפעולה של זכוכית מגדלת ביתית , מדבקות בועה בעצם יוצרות אפקט של הגדלת והבלטת הלוגו והצבע של המדבקה. המדבקות הללו מגיעות בגדלים שונים, כאשר הנפוצים ביניהם הם גדלי 10 ס”מ – 30 ס”מ.

כשאתם מזמינים מדבקת תלת ממד עם לוגו לרכב, חשוב לקחת בחשבון את צבע הרכב ולהתאים לו את המדבקה הנכונה. לא פעם, צבע מדבקה כהה בשילוב רכב כהה, יובילו לפספוס הפואנטה של שיווק הלוגו שלכם. צרו לעצמכם לוגו תלת ממד לרכב בהתאמה אישית. כיום, בעקבות תחרותיות גבוהה בכל תחום כמעט, מומלץ לשווק אפילו בכביש.

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים