ניקוי של התוצאות השליליות בדף החיפוש של גוגל

כיצד מבצעים ניקוי של התוצאות השליליות בדף החיפוש של גוגל, ומדוע זה חשוב?

אחת הבעיות  של אנשי ציבור בעולם הרשתות החברתיות והעיתונים המקוונים זו הקלות בה מפרסמיםפ עליהם דברים לא טובים. יצא לכם פעם להקיש את השם שלכם בגוגל ולראות את הדברים שכתבו עליכם? שלא תדעו מצרות.
אנשי ציבור רבים בישראל מגלים יום אחד שמישהו רשם עליהם בגוגל דברים שליליים והם תקועים איתם מעכשיו ועד עולם. נורא ואיום.
לקוח שהגיע אלי למשרד הוא מקורב לאיזה שהיא מפלגה בישראל, תרם כסף לקראת הבחירות,  אירח כמה כנסים וכמה חוגי בית עבור חברי המפלגה.
עיתונאי מסוים לא אהב אותו, פירסם עליו כמה כתבות שליליות באתרים גדולים בישראל, וזהו, האדם נתקע עם התדמית השלילית הזו לתמיד. לא משנה מה הוא יעשה, כמה זמן יעבור- כל אדם שיקיש את השם שלו בגוגל- ימצא את הלכלוך והרפש שרשם עליו אותו עיתונאי וכל זה בגלל רשעות.
אז מה עושים?
אל חשש יש לנו דרך בדוקה להוציא אותך מהבוץ  כדי שהם שלך יחזור להיות נקי. זה נקרא הסרת תוצאות שליליות מגוגל
1. אנחנו נכין כתבות שמתארות בדיוק את הדברים שאתה רוצה להגיד, את הדברים שאתה רוצה שאנשים ידעו עליך- על הפעילות שלך, על העסק שלך, על העבודה שלך, רק דברים אמיתיים שבאים לספר על מי אתה באמת, לא סיפורים של עיתונאים.
2. אנחנו נפזר את הכתבות בין שלל הפורטלים שקיימים ברשת האינטרנט ויש לנו קשרים איתם. פורטלים איכותיים, ברמה גבוהה, כאלו שמכבדים את האמת שלך ויתנו לך את הבמה המלאה שאתה צריך כדי לבטא את הדברים שלך.
3. אנחנו נקדם את המאמרים החדשים שכוללים את התכנים הרצויים לכם, כדי שאלו יתפסו את העמודים הראשונים בגוגל- כאשר מחפשים את השם שלכם.
רק חשוב לדעת שהתהליך הזה לוקח זמן, כי הרי  יותר קל לשבור והרבה יותר קשה לתקן, זה תהליך שלוקח כמה חודשים וצריך להיות מודע לכך.

 

מאמר נוסף אצלנו באתר

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים