עיצוב אתרים

כאשר גולש אינטרנט פותח אתר כלשהו, הדבר הראשון אשר נגלה לעיניו הינו עיצוב האתר ועל פיו, כבר במהלך השניות הראשונות, תת המודע של אותו גולש יקטלג את אותו אתר בהתאם לצורתו הויזואלית. הרשם הראשוני – הלו הוא ההתרשמות מצורתו הויזואלית של כל אתר ואתר, יקבע בפועל את המשך הגלישה באתר ויבהיר בעצם את השאלה “האם זהו בעצם האתר אשר חיפשנו ?”. רשת האינטרנט מתפתחת וגדלה מיום ליום, מדקה לדקה נוספים אין ספור אתרי אינטרנט אשר נעלמים בין ים האתרים המצויים ברשת.נכון שלכל אתר ואתר ברשת תוכן ייחודי משל עצמו אך לנו כגולשים קיים כבר מנגנון סינון אתרים אוטומטי עוד לפני שבאמת נברנו באינפורמציה המצויה בכל אתר ואתר – המנגנון נקרא “רושם ראשוני” והוא נשען אך ורק על צורתו הויזואלית של כל אתר ואתר.

בניית אתרים עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מכוון מטרה

עיצוב אתרים מכוון מטרה יגרום לראשם ראשוני חיובי ובכך יעזור למקד את קבוצת הגולשים הפוטנציאליים אשר לה אנו מצפים. כאשר ניגש לתחום עיצוב אתרים עם ידע מוקדם בכל הקשור לאותו ראשם חיובי אשר נרצה להשאיר על הגולשים הפוטנציאליים המיועדים, כך התוצאה הסופית תהייה מוצלחת יותר. לדוגמא: כאשר אנו נרצה לעצב אתר בעבור חברת תרופות, אנו נרצה לשדר רצינות, מקצועיות, אחריות, הרגשת ביטחון ואחריות, חדשנות טכנולוגית – ובסופו של דבר קשר בין כל הנושאים הללו לנושא הראשי המקשר בין כל הנשואים האלו – והוא בריאות.

עיצוב בגישה עיוצבית כזו, יבוסס לרוב על סגנון מודרני ונקי, סגנון עיצוב המשלב תמונות באיכות גבוהה המתקשרות לנושא, שילוב צבעים המתקשרים אסוציאטיבית לעולם הרפואה (כגון: לבן, אפור, כחול, תכלת, ירוק ובכדי להדגיש את הצבעים הרגועים ניתן לשלב צבע אחד עז כגון כתום). מבנה האתר, לחום זה, מומלץ שיהיה שיגרתי ומוכר ככל שניתן – אך ההברקה תבוא ליידי ביטוי בחידודים עיצוביים כגון אלמנט פלשי חדשני המשלב בין לוגו החברה לצבעי המיתוג ותמונות אווירה איכותיות באפקט מעניין. מטרתנו הסופית בעיצוב מסוג זה – לגרום לכל גולש אשר הגיע לאתר, להבין כבר מהרגע הראשון שמדובר באתר המתקשר לנושא הרפואה ומציע פיתרון מקצועי לנושא אשר אותו חיפש. עיצוב אתרים מכוון מטרה יבטיח לאתר כי כהל הגולשים הרלוונטי אכן יעיין באתר ולא יקטלג אותו כבר מהרגע הראשון כאתר אשר אינו מועיל כדוגמת אין ספור האתרים השונים ברשת.

אם אתם מחפשים חברה רצינית לעיצוב האתרים, היכנסו לאתר של חברה לעיצוב אתרים מקצועי

מהו בעצם עיצוב אתרים מוצלח?

ניתן למדוד ולהצביע על עיצוב אתרים מוצלח במידה ועונה על מספר דרישות עיקריות והן:
• עיצוב האתר רלוונטי ומתקשר לנושא האתר אשר אותו הוא מייצג.
• עיצוב חדשני המציג יכולות גרפיות חדשות ומרעננות לתחום. ניסיון להגיע להברקה עיצובית ואמנותית.
• שיפור הבנת ממשק האתר בעזרת עיצוב מתאים. תוך שמירה על פשטות הממשק וידידותיות למשתמש.
• התחשבות ברצונות הלקוח תוך שמירה על רמה עיצובית גבוהה ביחס לאתרים אחרים בתחום זה.
• בסופו של דבר, והחשוב מכל – יצירת חוות דעת חיובית אודות האתר בעייני קהל גולשיו הפוטנציאלים של האתר.
אך ורק מעצב אתרים מוכשר ומנוסה יצליח להפוך כל עבודה אשר עוברת תחת ידיו לכדי אתר ממוקד מטרה, איכותי ומצליח. בחירת מעצב אתרים מנוסה תוביל אתכם באופן ישיר להצלחתו של כל אתר אשר תחפצו להעלות לרשת האינטרנט.
בהצלחה עם אתרכם החדש

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו

הטבה מיוחדת לזמן מוגבל

מבצע למצטרפים עד 30/6/24

בואו נתחיל ברגל ימין :)
כל לקוח חדש מקבל מאיתנו  גם שירות של חברת בוטיק, וגם הטבה ששווה הרבה כסף. איזו הטבה מתאימה לכם?

קידום אורגני ב-1,500 ₪

לחודש הראשון

אתר תדמיתי ב-4,000 ₪

או

דף נחיתה ב-900 ₪

ניהול פרסום בגוגל ב-900 ₪

לחודש הראשון

+מניעת קליקים מזויפים

* פרטים נוספים יינתנו בשיחה הראשונית

נשמע מעניין? פנו אלינו ונשמח לעבוד ביחד!

התקשרו 052-732-4540 – או השאירו פרטים בטופס שמתחת ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה אטרקטיבית ומשתלמת