קידום בגוגל עבור חנות וירטואלית

יום, כל בעל עסק יודע כי על מנת להגדיל את נפח המכירות של העסק או החברה, חובה לייצר נוכחות וירטואלית ברשת. לאור ההתקדמות הטכנולוגית המואצת, המידע הנגיש, תרבות ה”אינסטנט” והרגלי הצריכה המשתנים במהירות האור, בעל עסק שלא יידע להתאים את עצמו “לכללי המשחק החדשים” ימצא את עצמו מהר מאוד “מחוץ למשחק” במקרה הטוב ועם גירעון עצום במקרה הפחות טוב. כיצד יוצרים נוכחות ברשת ומגדילים את קהל הלקוחות? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מהי חנות וירטואלית
בניית חנות וירטואלית או אתר מסחר אלקטרוני היא הצעד הראשון והנכון בדרך להגדלת נפח המכירות. מדובר באתר אשר מאפשר את ביצוען של רכישות של מוצרים ו/או שירותים שונים באופן מקוון. החל משלב בחירת המוצר ו/או המוצרים ועד ביצוע התשלום המאובטח והנפקת הקבלה ושליחתה בדואר ישראל ו/או במייל, מדובר בצעד הכרחי ליצירת נוכחות ברשת והגדלת נפח המכירות וקהל הלקוחות.

היתרונות עבור בעל העסק הם אדירים שכן בניגוד לאחזקת חנות “רגילה”, פעולה של בניית חנות וירטואלית תגרום לחיסכון אדיר בעלויות. במקרה זה, אין צורך לשלם שכר דירה ושאר תשלומי מיסים, אין צורך להעסיק צוות עובדים על כל המשתמע מכך כולל דאגה ושמירה על זכויותיהם הסוציאליות ויותר חשוב מהכול, מכיוון שמחיר המוצר לרוב נגזר מסך ההוצאות, מחיר המוצרים בחנות הווירטואלית יהיה זול יותר משמעותית, יתרון אדיר עבור קהל הלקוחות הקיים. יתרון נוסף הוא הזמינות, בניגוד לחנות שפועלת בקניון למשל אשר נפתח ונסגר בשעות קבועות, חנות וירטואלית אינה תלויה בדבר “ופתוחה” 24 שעות, 7 ימים בשבוע.

החשיבות בבניית האתר ועיצובו
חשוב במיוחד לשים דגש ולבחור בקפידה חברת בניית אתרים אשר מתמחה בבנייה ועיצוב חנויות וירטואליות. מדוע? פשוט מאוד, לשלב הבנייה של האתר ועיצובו יש ההשפעה לא רק על חווית הגלישה של הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאלים, אלא גם מהווים את התשתית לקידומו של האתר, מאוחר יותר במנועי החיפוש השונים, כאשר גוגל הוא החשוב מכולם. מעבר לכך, חשוב להקדיש מחשבה ותקציב להתאמת האתר לסמאטרפונים, שכן כיום אין אדם שלא גולש מספר פעמים ביום באמצעות הטלפון החכם. בעל חנות וירטואלית שלא יספק את האפשרות לגלוש באתר באמצעות הסמארטפון יאבד באופן וודאי רווחים פוטנציאלים.

קידום החנות בגוגל
התחום של קידום אתרים באינטרנט לא פסח גם על קידום אתרי מסחר אלקטרוני. מכיוון שהתחרות ברשת היא עצומה ועל כל לקוח מתחרים עשרות, אם לא מאות אתרים (כולל אתרים מחו”ל), חובה להקדיש חלק מתקציב השיווק לטובת קידום אתרים מקצועי בגוגל . קידום אתרים בגוגל הוא סוג של אומנות אשר רק מומחה קידום אתרים יכול לבצע. רק באמצעות קידום אתרים מקצועי, תוכלו להגיע לראש הדירוג וכך להגדיל את נפח המכירות של החברה, את קהל הלקוחות וליצור מוניטין חיובי ברשת.

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו