ביצוע של מחקר מילות מפתח בפתיחת קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס

החשיבות של ביצוע של מחקר מילות מפתח בפתיחת קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס
השלב הראשון בפתיחת קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס הוא ביצוע של מחקר רחב ומקיף כדי להצביע על מילות מפתח המתאימות לחיפודשים הקשורים לעסק  שלכם במנועי החיפוש , ע”פ התכנים המצויים בו.

פתיחת קמפיין ממומן בגוגל אדוורדס – שלם לפי קליק PPC

כל מפרסם שמקצה תקצבים משמעותיים  לפרסום, שיווק וקידום של שירותים או מוצרים,  מעוניין למצוא את הערוץ שיניב את יחס העלות/תועלת הטוב ביותר, כלומר, שעלות הפרסום תתבטא בפועל בהגעה של כמות לקוחות רצויים, ויצירת רווחים ממשיים למפרסם.
הגמישות הטכנולוגית של עולם האינטרנט מאפשרת פעולת שיווק וקידום אתרים שמשיגה בדיוק את המטרה הזו. חברת גוגל פיתחה את שיטת  הפרסום הממומן לאתרים בה עלות פרסום מודעה במנוע החיפוש היא פונקציה ישירה של כמות הגולשים שמגיעה בפועל לאתר המפרסם . שיטת פרסום זו נקראת שלם לפי קליק (  PPC (  Pay Per Click , והיא נחשבת כיום לאחת משיטות הפרסום באינטרנט וקידום האתרים הטובות והאפקטיביות ביותר.

איך תביא מבקרים לאתר שלך  ע”י פרסום בשיטת PPC  ?

תנועת הגולשים באינטרנט, המחפשים מידע, שירות או מוצר כלשהו, מנווטת בצורה כמעט מלאה על ידי מנועי החיפוש הפופולריים. תפקידם של מנועי החיפוש הוא לסייע לגולשים להגיע אל האתרים הרלונטיים ביותר לנושא המבוקש על ידם, ע”י הצגת רשימת אתרים בתוצאות החיפוש.
מיקום גבוה של האתר במודעות הממומנות המוצגות לגולש הוא מתכון בטוח להגעה של מבקרים רבים לאתר. בנוסף, מבקרים אלו נחשבים למבקרים איכותיים במיוחד, משום שהם מחפשים אחר מידע הקיים באתר , ע”י הקלדת ביטוי חיפוש רלוונטי.

בעידן בו הגולשים הופכים את רשת האינטרנט למקור המידע העיקרי לנושאים שונים בתחומיי החיים, אם משקיעים הרבה תקציב בפרסום הממומן, המודעות הממומנות שלכם נמצאות כל הזמן באוויר אזי  גולשים נכנסים שוב ושוב לאתר שלכם ,
על ידי הגעה לגולשים רבים יותר – מגיעות פניות רבות יותר.

אנחנו אַלְטְלַייף קידום אתרים

כבר יותר מ-11 שנה שאנחנו מתמקדים בהשגת תוצאות מעולות עבור לקוחותינו באמצעות קידום אורגני וממומן בגוגל.

בבלוג שלנו תמצאו כתבות ופוסטים שעוסקים במה שאנחנו עושים כל כך טוב - קידום אתרים למקומות הראשונים בתוצאות של מנוע החיפוש של גוגל.

בקש הצעת מחיר ללא התחייבות

אנו מציעים שירותי קידום ופרסום אתרים מקצועיים בגוגל, שעוזרים לעסקים להגדיל את חשיפתם לגולשים ואת נפח התנועה האיכותית לאתר שלהם, ע"י שיפור משמעותי במיקומי ביטויי המפתח הרלוונטיים להם בתוצאת החיפוש, גם כאשר מדובר בתחומים תחרותיים.

עוד מהבלוג שלנו

צפה בכל הפוסטים