יוחאי פיסו – יפה פיסו -מקור הפורמיקה

חברת מקור הפורמיקה מיסודה של הגברת יפה פיסו

חברת מקור הפורמיקה נוסדה בשנת 1978 בידי הגברת יפה פיסו ובידי משפחת פיסו. מקימי ומייסדי החברה הם יפה ועמרם פיסו. החברה החלה את פועלה כחברה קטנה בעיר התחתית של חיפה בחנות ששטחה קטן מ 60 מ”ר.
כעבור זמן מה נהיו מובילים בתחום ורבי השפעה בתחום בחברות שפועלות בתחום.

מקור הפורמיקה איך הוקמה החברה?

חברת מקור הפורמיקה מתפרשת כעת על שטח גדול היושב במפרץ חיפה ויושב על יותר מ 5 דונם החברה החלה את פועלה כחנות נגריה בעיר התחתית בחיפה אשר נוסדה והוקמה ע”י עמרם ויפה פיסו אשר עלו לארץ ישראל ממרוקו בשנות ה 50 הזוג יפה ועמרם פתחו את חנות העצים בשנת 1970 ומטרת פתיחת החנות היתה שיווק ומכירת עצים ולוחות פורמייקה לנגרות התעשייתית.
מאיר יוחאי ומשה בניהם של הזוג יפה ועמרם ממשיכים את פועלם של הזוג ולמעשה הצעידו את העסק למוביל בתחומו היום מקור הפורמיקה מעסיק מאות עובדים החברה כעת פועלת במגוון תחומים הכוללים: יבוא ציפויים ושיווק לוחות עץ מצופים גדולים ואף גולמיים.
מאיר פיסו כעת מכהן כמנכל החברה מאיר נכנס לעסק המשפחתי שסיים את לימודי התיכון לאחר מכן התגייס לצבא שירת ביחידת גולני השתתף במלחמת לבנון הראשונה שהתרחשה ב 1982 במהלך המלחמה נפצע לאחר הפציעה שוחרר מאיר מהצבא עם הוותק הצבאי שצבר והחל את שיקום פציעתו ומיד נכנס לעסק המשפחתי

יפה פיסו

הבן השני של המשפחה יוחאי פיסו מכהן כסגן המנכל מחבב מאוד את אחיו והלך בעקבותיו שירת ביחידת גולני לאחר שסיים את שירותו הצבאי הצטרף לעסק המשפחתי ואחראי על מחלקות הייצור והייבוא.
מאיר ויוחאי הם מניעה החברה אחיהם משה אחראי על מחלקת הפורמיקה אחותם רונית לא לוקחת חלק בעסק המשפחתי היא מקדישה את זמנה לקידום זכויות האשה בישראל.

מקור הפורמייקה היום – בהנהלת יוחאי פיסו ומאיר פיסו

חברת מקור הפורמייקה היום סוחרת בייצור ויבוא של לוחות פורמייקה וגם בשוק לוחות עץ דקורטיבים לנגריות ולתעשיית המטבחים בישראל. מנגריה קטנה וצנועה התפתחו והפכו להיות לעסק הכי גדול בישראל של לוחות מודבקים במשפט זה אנו מתכוונים שהחברה לוקחת מגוון רחב של סוגי חומרים שונים ,לוחות מודבקים מלמין פורמייקה נייר פורניר וכו’.

מקור הפורמייקה היא החברה היחידה היום שלמעשה עושה הספגת נייר אומרת עורכת הדין ליאור פיסו האחראית על יחסי הציבור של החברה. אנחנו לוקחים את הנייר המוספג. בפשטות לוקחים את הנייר המוספג מספיגים אותו בשרף בטמפ’ מסוימת עקב כך ההדבקה שלו הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהפלטה
במקור הפורמייקה מועסקים למעלה מ 250 עובדים במפעל ובפרוייקטים השונים והמגוונים מאז פתיחתה ועד לעצם היום הזה החברה הציבה לעצמה יעד להיות רבי השפעה ומובילים בתחומם גם במוצרי החברה בשרותייה ובאיכות בפרט

יוחאי פיסו
מאיר פיסו

תוכן עניינים

פנו אלינו

או השאירו פרטים בטופס
ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

עוד מהבלוג שלנו